Ar aizraujošām spēlēm VČH aizvadīta otrā nedēļa

30.09.2013

2013-09-30_img_9255.jpg Aizvadītajā nedēļā aktīvi turpinās jaunā 9. Vidzemes čempionāta hokejā sezona, kurā komandas turpina aizvadīt pirmās spēles. Pārliecinošu uzvaru ar 8:0 izcīnīja pagājušā gada 1.līgas čempioni "Seda", bet spēle starp Gulbeni un "SCO Centru" noslēdzās ar pēcspēles metieniem. Šonedēļ aizvadītas arī vairākas citas aizraujošas spēles.

Ceturtdien, 26. septembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā trešās līgas ietvaros turpinājās cīņas regulārajā turnīrā, kur savā starpā tikās HK „Cēsis” un „Livonija”, kā arī vēlāk „Wolmar” un „Stingers” vienības. Cēsis pārliecinošā cīņā ar rezultātu 5:1 pārspēja „Livonija”. Uzvarētāju labā ar trīs vārtiem izcēlās Didzis Dālmanis. Otrā dienas spēlē „Stingers” aizraujošā cīņā trešajā trešdaļā nodrošināja sev uzvaru pār „Wolmar”. Spēles sākumā „Wolmar” spēja izvirzīties vadībā ar 2:0, bet „Stingers” spēles laikā spēja atspēlēties un uzvarēt ar 4:3.

"Cēsis" – "Livonija" 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Vārti: 13:20 Dālmanis (Krūmiņš) 1:0, 15:58 Tijārs (Sovers) 1:1, 20:09 Joksts 2:1, 20:48 Dālmanis (Krūmiņš) 3:1, 34:02 Šelengovs (Joksts, Kiršteins) 4:1, 38:29 Dālmanis (Krūmiņš, Meluškāns) 5:1,
Soda minūtes: 6:0
Vārtsargi: Oskars Paltiņš – Elvijs Jakimenko

"Wolmar" – "Stingers" 3:4 (2:0, 0:1, 1:3)

Vārti: 02:20 E.Seisums (G.Kandelis, J.Kandelis) 1:0, 04:54 Mihailovs (Kandelis) 2:0, 27:55 Kalnietis (Mālnieks) 2:1, 32:28 Cīrulis 2:2, 37:27 Bērzkalns (Cīrulis, Eglītis) 2:3, 39:33 Rambols 2:4, 43:00 E.Seisums3:4,
Soda minūtes: 4:6
Vārtsargi: Gints Suksis – Marts Kalniņš

28. septembrī norisinājās viena 1./2. līgas kvalifikācijas spēle starp „Skorpions” un „Sigulda” komandām. Maz rezultatīvā spēlē ar 2:1 pārāki izradījās „Sigulda”. Abas komandas laukumā pārkāpa daudz noteikumus ar ko tika sodīti, tādejādi lielākā daļa spēles noritēja nevienlīdzīgos sastāvos. Otrajā periodā abas komandas īsā laikā guva savus pirmos vārtus, bet uzvaras vārtus spēles pēdējā minūtē guva Jānis Eisaks, kas nodrošināja uzvaru siguldiešiem.

"Skorpions" – "Sigulda" 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Vārti: 20:26 Krūmiņš (Mintiks) 0:1, 23:48 Bormanis (Zoltners, Suksis) 1:1, 44:03 Eisaks (Pigožins, Krūmiņš) 1:2,
Soda minūtes: 18:8
Vārtsargi: Jānis Leitis – Rauls Rozenlauks

Svētdien turnīra ietvaros norisinājās trīs spēles. Pirmajā laukumā devās trešās līgas komandas „SCO Centrs” un HK „Gulbene 13/Rubate ”. Spēli abas komandas aizvadīja līdzīgā cīņā. Spēles rezultātu otrajā periodā atklāja „SCO Centrs” spēlētājs Ilgvars Ulmanis. Trešā perioda sākumā Didzis Stāvanens rezultātu izlīdzināja un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti. Spēles uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, kur trešo metienu sērijā vienīgos vārtus guva Māris Stūris un SCO svinēja uzvaru ar 2:1.

1./2. līgas kvalifikācijas spēlē starp „VEC-SLO” un HK „Smiltene’09” ļoti rezultatīvā trešajā periodā uzvaru izcīnīja smiltenieši ar rezultātu 5:3. Zaudētāju labā ar diviem vārtiem izcēlās Roberts Virsis. Otrajā šīs līgas spēlē čempioni „Seda” pārliecinoši pārspēja otru Smiltenes komandu „Smiltenes vanagi”. Uzvarētāji guva astoņus vārtus, bet pašu vārtsargam izdevās spēli aizvadīt sausā.

"SCO Centrs" – "Gulbene 13/Rubate" 2:1B (0:0, 1:0, 0:1; 1:0)

Vārti: 16:25 Ulmanis (Strazdiņš, Kājiņš) 1:0, 30:17 Stāvanens (Bubiss) 1:1, PSM Stūris 2:1,
Soda minūtes: 14:10
Vārtsargi: Marts Kalniņš – Kalvis Ezers

"VEC-SLO" – HK "Smiltene’09" 3:5 (0:0, 0:1, 3:4)

Vārti: 24:19 Rudzītis (Ozols) 0:1, 31:21 Krūmiņs 0:2, 36:09 Lapiņš (Virsis) 1:2, 39:11 Virsis (Tjumins, Virsis) 2:2, 39:34 Melnbārdis (Holsts) 2:3, 40:59 Ozols (Rubenis) 2:4, 41:34 Lauris (Šahno, Lauris Jr.) 2:5, 42:16 Virsis(Lapiņš, R.Virsis) 3:5,
Soda minūtes: 10:6
Vārtsargi: Oskars Indruškēvičš – Ivars Veits

"Seda" – "Smiltenes vanagi" 8:0 (0:0, 4:0, 4:0)

Vārti: 15:58 Bulmeistars 1:0, 19:00 Cepeļevs (Meļņikovs, Anis) 2:0, 21:14 Anis (Ceriņš) 3:0, 23:48 Bīnerts (Bulmeistars, Rudzītis) 4:0, 30:54 Sproģis 5:0, 36:41 Anis 6:0, 41:35 Cepeļevs (Sproģis, Bīnerts) 7:0, 44:52 Bīnerts (Bulmeistars) 8:0,
Soda minūtes: 6:6
Vārtsargi: Gints Rudzītis – Jānis Cīrulis Jr.