VAČH paziņoti labākie spēlētāji

23.04.2012

2012-04-23_img_2758.jpg 19. aprīlī Vidzemes Olimpiskajā centrā noslēdzās Vidzemes atklātais čempionāts hokejā, kur tika sadalīti pēdējie medaļu komplekti, kā arī apbalvoti labākie spēlētāji visa čempionāta garumā.

1. līga

VAČH 1. līgā atkal par čempioniem kļuva „Sedas” komanda, kura finālā ar sērijā ar 2:0 uzvarēja „Inflekss” vienību. Savukārt trešo vietu spraigā sērijā izcīnīja HK „Smiltene ‘09”.

2. līga

Par VAČH. 2. līgas čempioniem kļuva „VEC SLO” hokeja komanda, kura finālā pārspēja „Raunas bruģakmeni”. Par bronzas medaļas ieguvējiem šogad kļuva komanda „Tex-color”.

VAČH 2.līgas nominācijas

Labākais uzbrucējsUģis FeldmanisRaunas bruģakmens
Labākais aizsargsJānis SproģisVEC-SLO
Labākais vārtsargsMārtiņš OnskulisTex-Color
Rezultatīvākais spēlētājsRoberts VirsisVEC-SLO

Veterānu līga 40+

Šajā sezonā savā starpā sacentās arī hokejisti veterānu konkurencē, kuri piedalījās atsevišķā grupā – „40+”. Par Veterānu līgas 40+ čempioniem kļuva komanda „Ciedra A”, otro vietu ieņēma „Smiltenes vanagi”, bet trešo godalgoto pozīciju ieņēma komanda „Cēsis”.