"Valmieras HK" spraigā cīņā pārspēj "Karātu"

20.11.2012

2012-11-20_2012_10_08_ddd.jpg Piektdien Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta Neatkarīgās amatieru hokeja līgas 1. divīzijas turnīra spēlē, kurā vietējā "Valmieras HK" spraigā cīņā ar rezultātu 2:1 pārspēja trešajā vietā esošo "Karāts" komandu. Valmieras labā ar vārtu guvumiem izcēlās Mikus Ozols un Kristaps Bīnerts.

NAHL 1. divīzijas turnīrs tuvojas pirmā noslēgumam. Aizvadītās nedēļas piektdienā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē vietējais "Valmieras HK" uzņēma spēcīgo "Karāts" komandu no Rīgas. Pretinieki uz Valmieru gan neiradās savā labākajā sastāvā, tomēr neskatoties uz to spēle solījās būt ļoti spraiga un aizraujoša.

"Valmieras HK" veselības problēmu dēļ palīdzēt nevarēja komandas kapteinis un viens no līderiem Matīss Megnis. Tikmēr, ierindā bija visi pārējie pamatspēlētāji.

Spēle iesākās spraigā cīņā, jo bīstamas situācijas sākumā veidojās kā pie vieniem tā otriem vārtiem. Rezultāts tika atklāts pirmās trešdaļas ceturtajā minūtē. Pēc veiksmīga uzbrukuma pie viesu laukuma pusē, ripa atleca vārtu priekšā, kur veiklākais bija "Valmieras" uzbrucējs Mikus Ozols, panākot 1:0. Trešdaļas turpinājumā spēles gaita būtiski nemainījās. Neskatoties uz to, ka "Karāts" komanda spēlēja divās maiņās, temps tika turēts gana augsts. Vairākkārt spēlē bija jāiesaistās valmieriešu vārtsargam Tomam Konrādam, tomēr līdz pārtraukuma rezultāts nemainījās

Otrās trešdaļas sākumā "Karātam" izdevās panākt izlīdzinājumu. Pēc veiksmīgi izspēlēta uzbrukuma, Konrādu pārspēt izdevās Krišam Lipšanam. Turpinājumā spēles gaita bija ļoti saspringta, jo abas komandas vēlējās izvirzīties vadībā. Pašā trešdaļas izskaņā, pēc kārtējā mājinieku uzbrukuma, ripu uztvert izdevās Kristapam Bīnertam, kurš no tuva attāluma raidīja to vārtos, izvirzot valmieriešus vadībā. Pēc otrās trešdaļas rezultāts 2:1.

Trešais periods ilga sešas minūtes (Pēc NAHL noteikumiem spēles kopējais ilgums ir viena stunda). Lai arī viesi centās panākt izlīdzinājumu, tomēr valmieriešu sekmīgā spēle aizsardzībā un spēlētāju trūkums, to panākt neļāva. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1 "Valmieras HK" labā.

Savu nākamo NAHL turnīra spēli "Valmieras HK" aizvadīs 29. novembrī, kad izbraukumā tiksies ar "Sano -Baltic", bet dienu vēlāk Vidzemes Olimpiskajā centrā viesosies "Rīgas Satiksme".

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju labā pa vieniem vārtiem guva Mikus Ozols un Kristaps Bīnerts, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Enguss Bulmeistars.