"Valmieras HK" izcīna otro uzvaru NAHL

07.11.2012

2012-11-07_2012_10_22_8.jpg Otrdienas vakarā Neatkarīgās amatieru hokeja līgas 1. divīzijas turnīra spēlē "Valmieras HK" izbraukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja "Lavīnu". Valmieriešu labā ar dieviem vārtiem izcēlās Jānis Kļava.

Apgriezienus sāk uzņemt NAHL jaunā sezona, kurā šogad spēlē arī "Valmieras HK" komanda, kas aizvadītajās četrās spēlēs bija izcīnījuši vienu uzvaru, vienreiz cīnījušies neizšķirti, kā arī piedzīvojuši divus zaudējumus.

Otrdienas vakarā Valmieras komanda Rīgā tikās ar "Lavīnas" komandu, kas pie uzvarām šosezon vēl nebija tikuši. Valmieriešiem šajā spēlē palīdzēt nevarēja divi no komandas vadošajiem spēlētājiem Lauris Žagariņš un Matīss Megnis.

Spēle iesākās līdzvērtīgā cīņā, tomēr jau pirmās trešdaļas sākumā valmierieši palika skaitliskajā mazākumā. Lai arī mazākums tika izturēts, tomēr perioda devītajā minūtē "Lavīnas" hokejistiem izdevās atklāt spēles rezultātu.Ar precīzu metienu mājinieku labā izcēlās Konstantīns Kaļiņins. Nokļuvuši zaudētājos Valmieras hokejisti manām aktivizējās, tomēr pirmajā periodā rezultāts nemainījās. Otrās trešdaļas sestajā minūtē, pēc Ivo Kalniņa un Edgara Ivanova piespēlēm lieliskā metiena pozīcijā nonāca Jānis Kļava, kurš daudz nedomādams raidīja ripu pretinieku vārtos, panākot 1:1. Valmierieši neapstājās un turpināja uzbrukt, par ko arī tika atalgoti ar vēl vienu vārtu guvumu. Lielisku individuālo meistarību nodemonstrēt izdevās pirmo vārtu autoram Jānim Kļavam, kuram izdevās raidīt otro ripu "Lavīnas" vārtos. Šie nebija pēdējie vārti otrajā trešdaļā. Nepilnas trīs minūtes pirms pārtraukuma Vidzemes čempionāta rezultatīvākajam spēlētājam Kārlim Bulmeistaram izdevās atdoto lielisku piespēli Kristapam Bīnertam, kurš ar precīzu metienu panāca jau 3:1. Turpinājumā mājiniekiem atspēlēties vairs neizdevās, kā rezultātā "Valmieras HK" izcīnīja otro uzvaru piecās aizvadītajās spēlēs.

Uzvarētāju labā ar diviem vārtiem izcēlās Jānis Kļava, bet viens precīzs metiens Kristapa Bīnerta kontā. Turnīra tabulā pēc šīs spēles "Valmieras HK" atrodas piektajā vietā.

Savu nākamo spēli savā laukumā "Valmieras HK" aizvadīs nākam piektdien, 16. novembrī, kad pulksten 21.00 uzņems trešajā vietā esošos "Karāts" hokejistus. Uz spēli aicināti visi Vidzemes hokeja līdzjutēji.