Megņa gūtie vārti nodrošina "Valmieras HK" uzvaru NAHL spēlē

15.10.2012

2012-10-15_2012_10_08_oooo.jpg Piektdienas vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās Neatkarīgās amatieru hokeja līgas spēle, kurā "Valmieras HK" ar rezultātu 1:0 pārspēja "Sports Lukss" komandu. Uzvarētāju labā vienīgos vārtus guva Matīss Megnis.

Neatkarīgās amatieru hokeja līgas (NAHL) 1. divīzijas turnīra spēlē piektdienas vakarā savu pirmo mājas spēli Vidzemes Olimpiskā centrs ledus hallē aizvadīja "Valmieras HK" komanda, kas uzņēma vienus no turnīra galvenajiem favorītiem "Sports Lukss" komandu.

NAHL sezonas pirmajā spēlē valmierieši ar rezultātu 1: 5 piekāpās pieredzējušajai "Monarch" komandai. Šajā spēlē vienīgos vārtu valmieriešu labā guva jaunais aizsargs Dāvis Zunde.

Arī spēle pret "Sports Lukss" komanda nesolījās viegla, jo pretinieku komandas sastāvā spēlē vairāk labi zināmi hokejisti, viņu vidū kādreizējais Latvijas U 20 izlases spēlētājs Lauris Džeriņš.

Spēles sākums pagāja līdzīgā un ļoti spraigā cīņā, kurā nedaudz vairāk ripu kontrolēja viesi, bet valmierieši atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Pirmajā periodā rezultāts tā arī netika atklāts. Otrā trešdaļa turpinājās ļoti aktīvi. Bīstami uzbrukumi bija kā pie vieniem tā otriem vārtiem. Lieliski mājinieku vārtos darbojās Toms Konrāds, kurš vairākas reizes glāba komandu no vārtu zaudējuma. Arī pēc otrās trešdaļas rezultāts 0:0. Trešajā trešdaļā laukumā bija vērojama vēl asāka spēle, jo abas komandas centās izvirzīties vadībā. Tuvojoties pamatlaika beigām, Mikus Ozols acīgi pamanīja Matīsu Megni, kurš pamanījās izrauties vienatnē pret viesu vārtsargu Edvīnu Silavnieku, un ar precīzu metienu atklāt spēles rezultātu. Pēdējās minūtēs rīdzinieki aktīvi metās uzbrukumos, tomēr pārspēt Konrādu viņiem neizdevās. "Valmieras HK" izdevās izcīnīt pirmo uzvaru šajā NAHL sezonā, ar rezultātu 1:0 pārspējot "Sports Lukss" komandu.

Savu nākamo spēli NAHL 1. divīzijas turnīrā "Valmieras HK" aizvadīs piektdien, 19. oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar "Marels Būve" komandu.

Izmantotie resursi: nahl.lv