"Vijciems" izmanto izdevības un pārspēj "Raunas bruģakmeni"

05.10.2012

2012-10-05_2012_09_28_img_6257.jpg Vidzemes čempionāta hokejā 1./2. līgas kvalifikācijas turnīra spēlē "Vijciems" ar rezultātu 6:1 apspēlēja "Raunas bruģakmens" komandu, izcīnot pirmo uzvaru divās aizvadītajās spēlēs. Uzvarētāju labā divus vārtus guva Jānis Kalniņš.

Ceturtdienas vakarā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta viena 1./2. līgas kvalifikācijas turnīra spēle, kurā pērnās sezonas 1. līgas ceturtā spēcīgākā komanda "Vijciems" uzņēma 2. līgas vicečempionus "Raunas bruģakmeni.

Abas komandas čempionātu iesāka ar zaudējumiem. Vijciemieši pēcspēles metienos piekāpās "Siguldai", bet Raunas komanda rupjā spēlē piedzīvoja zaudējumu pret Smiltenes "Skorpionu".

1. Periods

Spēles pirmā trešdaļa iesākās ar vijciemiešu pārsvaru, kas arī atspoguļojās rezultātā. Spēles septītajā minūtē, izmantojot Ata Empeļa piespēli, rezultātu atklāt izdevās Jānim Kalniņam. Raunēnieši centās atspēlēties, izveidojot pāris labus uzbrukumus, tomēr tie rezultātu nedeva. Tikmēr, trešdaļas otrajā pusē, pēc viena no ātrajiem vijciemiešu uzbrukumiem, Klāvs Bošs, izmantojot Didža Ozoliņa rezultatīvu piespēli raidīja ripu Oskara Indruškēviča sargātajos vārtos, panākot 2:0. Pēdējās trešdaļas minūtēs rezultāts vairs nemainījās.

2. Periods

Otrais periods lielas izmaiņas spēles ritējumā nenesa. Lai arī spēle bija gan līdzīga, tomēr "Vijciems" labāk izmantoja savas iespējas. Trešdaļas piektajā minūtē Didzim Ozoliņam izdevās nonākt labā metiena pozīcijā un ar spēcīgu metienu raidīt ripu pretinieku vārtos, panākot jau 3:0. Dažas minūtes vēlāk raunēnieši palika lielajā mazākumā, jo īsā laikā divi komandas spēlētāji nopelnīja divus noraidījumus. "Vijciems" šādu izdevību garām nepalaida. Spēlējot piecatā pret trijiem Raunas hokejistiem, vārtus gūt izdevās vienam no čempionāta pieredzējušākajiem hokejistiem Atim Empelim. Pašās trešdaļas izskaņā noraidījumu nopelnīja pirmo vārtu autors Jānis Kalniņš,atstājot savu komandu mazākumā uz trešā perioda sākumu.

3. Periods

Raunas hokejistiem, spēlējot vairākumā, izdevās vienus vārtu atgūt. Pēc Aivara Dreimaņa un Rituma Upīša piespēlēm, ar vārtu guvumu izcēlās Jānis Jankovičs. Drīz vien vijciemiešiem gan izdevās atjaunot četru vārtu pārsvaru. Pēc Jura Mihailova piespēles, 5:1 panāca Dainis Brants. Drīz vien raunēniešiem bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr rezultātu tas nedeva. Trešdaļas vidū starp vairākiem abu komandu spēlētājiem izcēlās neliels kautiņš, ko acīgi pamanīja spēles tiesneši, atstājot abas vienības nepilnos sastāvos. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vijciemieši palika trijatā pret pieciem "bruģakmens" hokejistiem, tomēr viņiem ne vien izdevās izturēt mazākumu, bet jau spēlējot četratā pret pieciem Raunas spēlētājiem, Jānim Kalniņam pretuzbrukumā izdevās pārsteigt Indruškēviču un gūt sestos vārtus savas komandas labā. Spēles pēdējā minūtē laukumā atkal izcēlās asumi, tomēr rezultāts vairs nemainījās. "Vijciems" pārspēja "Raunas bruģakmeni" ar rezultātu 6:1.

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Jānis Kalniņš, bet Raunas komandas labā vienīgos vārtus guva Jānis Jankovičs.