• ČEMPIONĀTI
  • ARHĪVS

”Seda” pārspēj ”Vijciemu”

03.02.2012

2012-02-03_dsc_7580.jpg Ceturtdien vienīgajā Vidzemes atklātā čempionāta spēlē hokejā 1. līgas turnīrā līdervienība ”Seda” ar rezultātu 4:1 pārspēja ”Vijciemu”. Uzvarētāju labā trīs rezultativitātes punkti Aivaram Anim.

Ceturtdienas vakarā VOC ledus hallē tika aizvadīta viena spēle Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 1. līgas turnīrā. Turnīra līderi ”Sedas” hokejisti mērojās spēkiem ar trešajā pozīcijā esošo ”Vijciema” vienību. Ja vijciemieši aizvadītajās spēlēs nospēlējuši bez pārsteigumiem, tad ”Seda” pēdējā cīņā ļoti negaidīti tikai pēcspēles metienos spēja pārspēt ”Smiltenes vanagus”.

1. Periods

Spēles sākumā Enguss Bulmeistars pārkāpa noteikumus un atstāja "Sedu" mazākumā. Tomēr mazākums sedēniešiem izrādījās veiksmīgs, jo pēc Aivara Aņa un Jāņa Kļavas piespēlēm rezultātu atklāt izdevās Edgaram Ivanovam. Trešdaļas turpinājumā labus uzbrukumus izveidoja arī vijciemieši. Divas reizes viņiem bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr nevienu no šīm iespējām viņi vārtu guvumā pārvērst nespēja.

2. Periods

Spēles otrajā trešdaļā jau pašā sākumā Enguss Bulmeisters, izmantoja Aivara Aņa un Edgara Ivanova piespēles un ar precīzu metienu otro reizi raidīja ripu Jāņa Laura sargātajos vārtos. Perioda vidū čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Kristaps Bīnerts, nodemonstrēja lielisku individuālo un panāca jau 3:0. Trešdaļas turpinājumā abām komandām bija iespēja spēlēt vairākumā, bet rezultāts vairs nemainījās.

3. Periods

Trešā perioda sākums šoreiz veiksmīgāks padevās "Vijciemam". Trešdaļas trešajā minūtē Miķelis Ābols, pēc Didža Ozoliņa, piespēles pirmo reizi spēlē pārspēja Gintu Rudzīti. Turpinājumā sedēniešiem bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr Jāņa Laura veiksmīgā spēle vārtos viņiem neļāva atjaunot trīs vārtu pārsvaru. Tiesa, spēles izskaņā, čempionāta rezultatīvākais aizsargs Aivars Anis spēja gūt ceturtos vārtus. "Seda" izcīnīja uzvaru visā spēlē ar rezultātu 4:1.

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju labā lielisku spēli aizvadīja Aivars Anis, kurš guva vienus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, Tikmēr "Vijciema" labā vienīgais vārtu guvums Miķelim Ābolam.

Pēc šīs spēles "Seda" nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā, bet "Vijciems" joprojām saglabā trešo pozīciju.