• ČEMPIONĀTI
  • ARHĪVS

"Seda" un "Inflekss" grauj savus pretiniekus

20.01.2012

2012-01-20_2011_10_27_inflekss.jpg Ceturtdien, 19. Janvārī tika aizvadītas divas spēles Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā 1. līgas turnīrā. Līgas līderi „Sedas” hokejisti ar 7:0 sagrāva "Cēsis”, tikmēr vēl graujošāku uzvaru izcīnīt izdevās Valmieras komandai "Inflekss”, kas ar 13:2 sagrāva "Skorpionu”.

Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā pilnā sparā rit regulārās sezonas trešā apļa cīņas 1. līgas komandām. Ceturtdienas vakarā laukumā izgāja abas čempionāta līdervienības. „Seda” tikās ar „Cēsu” komandu, bet „Inflekss” eksaminēja līgas rupjāko komandu „Skorpions”, kas nokļuvusi turnīra tabulas pēdējā vietā.

”Seda” –„Cēsis”

1.Periods

Spēles pirmo trešdaļu, kā jau vārēja gaidīt, veiksmīgāk iesāka sedēnieši, kas devītajā minūtē pēc Aivara Aņa precīzā metiena atklāja spēles rezultātu. Trešdaļas pēdējā minūtē Jānim Kļavam izdevās rezultātu dubultot.

2. Periods

Otrās trešdaļas sākumā sedēniešiem minūtes laikā izdevās gūt uzreiz trīs vārtus, izšķirot spēles likteni. Ar precīzajiem metieniem izcēlās Anis un divreiz Mareks Cepļevs. Trešdaļas izskaņā sestos vārtus „Sedas” labā izdevās gūt čempionāta rezultatīvākajam spēlētājam Kristapam Bīnertam.

3. periods

Trešajā trešdaļā cēsinieki ilgu laiku spēja nosargāt neskartus, tomēr spēles izskaņā Marekam Cepļevam izdevās sasniegt „hat –trick”, panākot jau 7:0 „Sedas” labā.

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju rindās lielisku spēli aizvadīja Mareks Cepļevs, kurš guva trīs vārtus, bet Kristapa Bīnerta kontā vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Spēles protokols:
Seda -Cēsis: 7:0 (2:0, 4:0, 1:0)

”Inflekss” –„Skorpions”

Otrajā 1. līgas cīņā laukumā turnīra vicelīderi „Inflekss” sacentās ar pēdējā vietā esošajiem „Skorpioniem”, kas nedaudz negaidīti iepriekšējā spēlē piekāpās „Smiltenes vanagiem”.

1. Periods

Spēles sākums daudz veiksmīgāks padevās valmieriešiem, kas jau līdz trešdaļas vidum izvirzījās vadībā ar 3:0. Divreiz Jāni Leiti pārspēt izdevās „Inflekss” rezultatīvākajam spēlētājam Raitim Brakšam. Smiltenes novada komandai nekādi neizdevās apturēt „Inflkesa” uzbrukumus, kas laukumā darbojās daudz ātrāk un precīzāk. Līdz trešdaļas beigām rezultāts uz tablo vēstīja jau 6:0.

2. Periods

Otrajā trešdaļā valmierieši turpināja plosīt „Sorpiona” aizsardzību, gūstot vēl sešus bezatbildes vārtus, un, noņemot, jebkādus jautājumus par uzvarētāju šajā spēlē. Savus ceturtos vārtus izdevās gūt Brakšam.

3. Periods

Trešajā trešdaļā „Skorpionam” beidzot izdevās pārspēt arī Jāni Lauri. Ar vārtu guvumu izcēlās Juris Bormanis. Nedaudz vēlāka Jānis Liepiņš guva vēl vienus vārtus smilteniešu labā, panākot 2:12. Tomēr pēdējais vārds spēlē piederēja „Infleksam”. 20 sekundes pirms spēles beigām savus trešos vārtus šajā mačā guva Ģirts Kaimiņš.

Uzvarētāju labā neapturams bija Raitis Brakšs, kurš guva četrus vārtus un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Ģirtam Kaimiņam trīs vārti un četras rezultatīvas piespēles. „Skorpiona” labā pa vieniem vārtiem Jāņa Liepiņa un Jura Bormaņa kontā.

Inflekss -Skorpions: 13:2 (6:0, 6:0, 1:2)