• ČEMPIONĀTI
  • ARHĪVS

Pie pārliecinošām uzvarām tiek „Vijciems” un "Biko –Logi”

06.01.2012

2012-01-06_img_1873_4.jpg Ceturtdienas vakarā tika aizvadītas divas spēles Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā. Pirmās līgas turnīrā „Vijciema” hokejisti trešajā trešdaļā guva četrus bezatbildes vārtus, un ar rezultātu 4:1 pārspēja „Skorpionu”. Tikmēr otrās līgas spēlē „Biko –Logi” ar 8:1 sagrāva „Stingeru”.

Vijciems - Skorpions

Ceturtdienas vakarā VOC ledus hallē tika aizvadītas pa vienai spēlei pirmās un otrās līgas turnīrā Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā. Pirmajā spēlē laukumā tikās divi principiāli pretinieki –Smiltenes novada komanda „Skorpions” un „Vijciems”. Abu komandu iepriekšējās tikšanās reizēs šajā sezonā dramatiskas uzvaras izcīnīja vijciemieši. Sezonas atklāšanas spēlē viņi pārspēja „Skorpionu” tikai pēcspēles metienu sērijā.

Spēles pirmā trešdaļa iesākās līdzīgā cīņā, pārmaiņus uzbrūkot abām vienībām, tomēr rezultāts netika atklāts. Trešdaļas otrajā pusē cīņa kļuva asāka un rupjāka. Ilgi nebija jāgaida līdz pirmajam noraidījumam, vispirms „Vijciema” komandas spēlētājs Felikss Bošs atstāja savu komandu mazākumā, bet dažas sekundes vēlāk par rupjību uz 2 minūtēm tika noraidīti „Skorpiona” spēlētājs Edgars Atars un vijciemietis Gatis Rikvelis. Vairākumu smilteniešiem gan neizdevās pārvērst vārtu guvumā.

Otrā perioda sākumā, pēc veiksmīgi izspēlēta uzbrukuma, rezultātu pirmie atklāja „Skorpiona” hokejisti. Pēc Mārtiņa Kraukļa un Jāņa Liepiņa piespēlēm, vārtus guva Edgars Atars. Trešdaļas turpinājumā laukumā turpinājās asa cīņa, kurā vadību saglabāja „Skorpions”.

Trešās trešdaļas otrajā minūtē „Vijciemam” izdevās panākt izlīdzinājumu. Savus kārtējos vārtus sezonā izdevās gūt Ingaram Čakārnim. Neilgi pēc ielaistajiem vārtiem, „Skorpions” komanda bija spiesta spēlēt mazākumā trijatā pret pieciem pretinieku komandas spēlētājiem. Lai arī mazākumu izdevās izturēt, tomēr neilgu laiku vēlāk vijciemieši spēja izvirzīties vadībā. Vārtus guva Atis Empelis. Četras minūtes vēlāk Oskars Grigulis ar precīzu metienu trešo reizi ieraidīja ripu Jāņa Leiša sargātajos vārtos. Punktu spēlei, nepilnu minūti vēlāk, pielika tas pats Grigulis, kuram vārtu guvumā asistēja Guntis Klikučs un Māris Šaicāns. Pēdējās sekundēs nekas vairs nemainījās, kā rezultātā „Vijciems” izcīnīja kārtējo uzvaru sezonā, pārspējot „Skorpionu” ar rezultātu 4:1.

Uzvarētāju labā lielisku spēli aizvadīja Oskars Grigulis, kurš guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Tikmēr „Skorpiona” komandas rindās vienīgie vārti Edgara Atara rēķinā.

Protokols: Skorpions - Vijciems 1:4 (0:0; 1:0; 0:4)

Biko Logi - Stingers

Tikmēr otrās līgas turnīra spēlē laukumā sacentās „Biko Logi” un „Stingers” vienības. Jau no pirmajām minūtēm bija skaidrs, ka „Stingers” hokejistiem būs ļoti grūti pretoties „Biko –Logi” piedāvātajam spēles ātrumam. Pirmo trešdaļu „Biko Logi” savā labā noslēdza ar minimālu pārsvaru 1:0.

Līdz otrās trešdaļas vidum laukumā risinājās līdzīga cīņa. Abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Tomēr tad „Biko Logi” guva četrus bezatbildes vārtus. Trešajā periodā „Biko Logi” guva vēl divus vārtus, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 8:1. Uzvarētāju labā pa diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Rolanda Lucava un Reiņa Alsiņa rēķinā.

Protokols: Biko Logi - Stingers 8:1 (1:0; 5:1; 2:0)