• ČEMPIONĀTI
  • ARHĪVS

"Inflekss"nedod cerības "Skorpionam"

11.03.2012

2012-03-11_inf.jpg Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 1. līgā sestdien tik aizvadīta pirmā spēle trešajā ceturtdaļfinālu pārī, kur "Inflekss" ar rezultātu 5:1 pārspēja Smiltenes komandu "Skorpions". Uzvarētāju labā ar hat -trick izcēlās Lauris Žagariņš.

VAČH 1. līgas turnīrā pilnā sparā rit ceturtdaļfinālu cīņas. Svētdien savu pirmo sērijas spēli aizvadīja "Inflekss" un "Skorpions" komandas. Regulāro sezonu "Inflekss" noslēdza otrajā, bet "Skorpions" septītajā vietā.

1. Periods

Spēli veiksmīgāk iesāka valmierieši, izveidojot vairākus bīstamus momentus pie Leiša sargātajiem vārtiem. Trešdaļas septītajā minūtē arī "Infleksam" izdevās atklāt rezultātu, kad pēc Ivo Kalniņa piespēles, vārtus guva Lauris Žagariņš. Trīs minūtes vēlāk Žagariņam vēlreiz izdevās pārspēt Leiti, panākot jau 2:0. Lai arī "Skorpionam" bija iespējas samazināt rezultāta starpību, tomēr tas viņiem neizdevās, gluži pretēji, trešdaļas11. minūtē Sandis Miltovičs panāca jau 3:0.

2. Periods

Spēles otrajā trešdaļa, atšķirībā no pirmās, bija asāka un komandas nopelnīja vairāk noraidījumus. Nevienu skaitlisko vairākumu gan ne "Inflekss", ne "Skorpions" vārtu guvumā nespēja pārvērst. Perioda otrajā pusē "Inflekss" komandai izdevās gūt savus ceturtos vārtus. Otro reizi precīzs metiens padevās Miltovičam.

3. Periods

Spēles trešajā trešdaļā, pēc Jāņa Muižnieka piespēles, Andris Lapiņš guva vārtus un spēja nedaudz samazināt rezultāta starpību "Skorpions" komandai, tomēr punktu spēlei pielika Žagariņš, kurš guva savus trešos vārtus spēlē, nodrošinot savai komandai pārliecinošu uzvaru pirmajā ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 5:1.

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju labā Lauris Žagariņš guva trīs vārtus, bet Sanda Miltoviča kontā divi precīzi metieni. Tāpat jāizceļ "Inflekss" vārtsargs Jānis Lauris, kurš savos vārtos ielaida tikai vienu ripu. "Skorpions" labā vienīgos vārtus guva Andris Lapiņš.