"Vijciems", "Ciedra A" un VEC izvirzās VČH 2./3. līgas līderpozīcijās

29.09.2014

2014-09-29_img_2691.jpg Sestdien, 27. septembrī Vidzemes čempionātā hokejā tika aizvadītas četras spēles no kurām trīs komandām izdevās gūt otros panākumus turnīrā, izvirzoties 2./3. līgas līderpozīcijās.

"Vijciems" - "Sigulda"

Spēles pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, līdz ar to pēc 15 spēlētām rezultāta tablo vēstīja par bezvārtu neizšķirtu, 0:0. Otrajā trešdaļā Atis Empelis, pēc Jāņa Kalniņa piespēles, raidīja ripu siguldieša Raula Rozenlauka sargātajos vārtos. TIe arī bija vienīgi vārti līdz spēlētām 30 minūtēm, kas deva 1:0 vadību "Vijciems" hokejistiem. Noslēdzošajā periodā Juris Kaktiņš, asistējot Uldim Dancim, dubultoja "Vijciems" pārsvaru. Spēles rezultāts vairs netika mainīts un "Vijciem" ar rezultātu 2:0 pārspēja "Sigulda" hokejistus, izvirzoties turnīra līderpozīcijā.

"Vijciemsi" - "Sigulda" PM 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Vārti: 25:14 Empelis (Kalniņš) 1:0, 39:02 Kaktiņš (Dancis) 2:0
Metieni: 26-28
Vārtsargi: Dāvis Grīnvalds - Rauls Rozenlauks

"Stingers" - "SCO Centrs"

Jau spēles pirmā perioda vidū trīs vārtus guva "SCO Centrs" spēlētāji Mārcis Krumholcs, Mārtiņš Jonatāns un Kristaps Eliass Laukmanis, nostādot "Stingers" iedzinējos ar 0:3. Līdz perioda izskaņai Ēriks Briedis vienus vārtus atguva, noslēdzot pirmo trešdaļu ar 1:3. Atlikušajās divās trešdaļās Oskara Indruškēviča un Andra Lāča sargātie vārti palika neieņemti un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:3.

"Stingers" - "SCO Centrs" 1:3 (1:3, 0:0, 0:0,)
Vārti: 7:06 Krumholcs (Rozenbahs) 0:1, 9:27 Jonatāns (Kājiņš) 0:2 11:11 Laukmanis 0:3 13:13 Briedis (Rambols) 1:3
Metieni: 26-23
Vārtsargi: Oskars Indruškēvičs - Andris Lācis

"Scorpions" - VEC

Spēles pirmajā trešdaļā mača rezultāts netika atklāts, tādējādi pirmās 15 minūtes noslēdzās ar 0:0. Otrajā periodā VEC raidīja "Scorpions" vārtos četras ripas. Divreiz precīzs bija Ģirts Šāvējs, bet pa reizei izcēlās Roberts Krūmiņš un Andris Lapiņš. Trešajā trešdaļas sākumā "Scopions" vārtsargs tika vēl reizi pārspēts. To paveica Kārlis Latiks, panākot 5:0 par labu VEC. Šādi spēle noslēdzās un VEC ieņēma vietu starp 2./3. līgas vadošajām komandām.

"Scorpions" - VEC 0:5 (0:3, 0:4, 0:1,)
Vārti: 22:04 Šāvējs (Roķis) 0:1, 24:03 Krūmiņš (Vītoliņš) 0:2 26:31 Lapiņš (Šāvējs) 0:3 28:30 Šāvējs 0:4 30:07 Latiks (Šāvējs) 0:5
Metieni: 20-38
Vārtsargi: Jānis Leitis - Gints Rudzītis

"Ciedra A" - "Wolmar"

Dienas noslēdzošajā spēlē rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad Juris Kuzins ar 1:0 izvirzīja vadībā "Ciedra A". Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmā trešdaļa. Otrajā periodā Renārs Koris un Artis Janītis panāca jau trīs vārtu pārsvaru "Ciedra A", bet pusminūti pirms perioda noslēguma "Wolmar" hokejists Pēteris Melbārdis vienus vārtus atguva. Pirms izšķirošās trešdaļas 3:1.

Noslēdzošajā spēles daļā Raitis Brakšs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, ļaujot "Wolmar" cerēt uz izglābšanos, tomēr punktu spēlei mača pēdējā minūtē pielika Sandis Vītols nodrošinot "Ciedra A" uzvaru ar 4:2. Gūstot otro uzvaru turnīrā "Ciedra A" ieņēma vietu 2./3. līgas galvgalī.

""Ciedra A" - "Wolmar" 4:2 (1:0, 2:1, 1:1,)
Vārti: 7:35 Kuzins (Krasts) 1:0, 22:00 Koris 2:0 28:42 Janītis (Koris) 3:0 29:33 Melbārdis (Bubišs) 1:3 37:44 Brakšs (Lapiņš) 3:2 39:11 Vītols (Koris) 4:2
Metieni: 34-24
Vārtsargi: Māris Lotko - Gints Suksis