1./2. līga: "Seda" turpina bez zaudējumiem, "Vijciems" uzvar bullīšos

25.10.2013

2013-10-25_2013_10_07_img_9371.jpg Ceturtdien, 24. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās 1./2. līgas regulārā čempionāta spēlēs, kurās uzvaras uzcīnīja „Seda” un „Vijciems”, kas savu uzvaru izcīnīja pēcspēles metienos.

Pirmajā spēlē laukumā devās turnīra tabulā blakus esošie „Vijciems” un „VEC-SLO” komandas. Jau no spēles sākuma aktīvāki laukumā bija „Vijciems” hokejisti, kas veidoja bīstamākus uzbrukumus un sestajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Pēc vārtu guvuma komanda neapstājās un pēc pāris minūtēm jau dubultoja rezultātu. Perioda izskaņā vienus vārtus atguva Rūdolfs Virsis, bet otrā perioda beigās „VEC-SLO” panāca neizšķirtu. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti un uzvarētāju nācās noskaidrot ar pēcspēles metieniem, kur veiksmīgāki izrādījās „Vijciems” hokejisti.

Vijciems – VEC-SLO 3:2B (2:1, 0:1, 0:0; 1:0)

Vārti: 05:51 Dancis 1:0, 08:33 Kalniņš (Čakārnis) 2:0, 11:46 Rū. Virsis (Roķis, Ro.Virsis) 2:1, 25:30 Serģis (Lisovskis, Ezergailis) 2:2, PSM Empelis 3:2
Soda minūtes: 6:8
Vārtsargi: Jānis Lauris – Marts Kalniņš

Otrajā spēlē savā starpā tikās turnīra līderi „Seda” un HK „Smiltene’09”, kas ļoti rezultatīvā spēlē kopā guva 11 vārtus. Uzvaru skatāmā spēlē guva „Seda” komanda, kas ar 7:4 pārspēja smilteniešus. Spēles pirmais periods risinājās līdzīgā cīņā un noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 2:2. Trešajā periodā sediešiem izdevās gūt trīs vārtus uz ko smiltenieši spēja atbildēt tikai ar vieniem vārtiem. Trešajā trešdaļā „Seda” spēles iniciatīvu neatdeva un nosargāja uzvaru ar 7:4 saglabājot līderu statusu turnīra tabulā.

HK Smiltene’09 – Seda 4:7 (2:2, 1:3, 1:2)

Vārti: 04:09 Bīnerts (E.Bulmeistars) 0:1, 11:01 Melbārdis (Novikovs, Lauris Jr.) 1:1, 12:15 Lauris Jr. (Lauris, Šahno) 1:2, 14:32 E.Bulmeistars (Bīnerts, K.Bulmeistars) 2:2, 17:57 K.Bulmeistars (Bīnerts, Cepeļevs) 3:2, 20:05 Šahno (Holsts) 3:3, 21:46 Bīnerts (E.Bulmeistars, K.Bulmeistars) 4:3, 28:06 E.Bulmeistars (Cepeļevs, K.Bulmeistars) 5:3, 31:33 Ķeršis 5:4, 34:58 Meļņikovs (Anis) 6:4, 38:55 Bīnerts (Anis) 7:4
Soda minūtes: 28:18
Vārtsargi: Ivars Veits – Gints Rudzītis