VČH apbalvošanas ceremonija (draudzības spēles)

23.04.2013

2013-04-23_2013_02_19_img_5670.jpg Svētdien, 28. aprīlī Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies Vidzemes čempionāta hokejā apbalvošanas ceremonija 1. , 2. un 3.līgas ietvaros. Pirms apbalvošanas ceremonijas katrā līgā tiks izspēlētas īpašas draudzības spēles starp attiecīgās līgas laureātiem.

Svētdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies apbalvošanas ceremonija Vidzemes čempionātā hokejā trīs līgās (VČH1, VČH2 un VČH) izņemot veterānu līgu. Pirms apbalvošanas katrā līgā norisināsies draudzības spēle, kur vienā no komandām būs attiecīgās līgas čempioni, bet pretim stāsies otrās un trešās vietas apvienotā komanda. Spēles laiks: 3 periodi pa 20 minūtēm "netīrā laika", kad spēles pulkstenis pie tiesneša svilpes netiek apturēts. Spēle norisināsies bez spēka paņēmieniem. Par pārkāpumu tiks piemērots soda metiens.

Pirmie laukumā dosies 1.līgas pārstāvji, kuri 16:05 sāks savu draudzības spēli. Laukumā tiksies „Seda” komanda pret „Inflekss” un „HK Smiltene’09” apvienoto komandu. Pēc abu komandu spēles apbalvošanas ceremonija, kā nākošie laukumā dosies 2.līgas godalgoto vietu ieguvēji. Čempioniem „VEC-SLO” pretim stāsies „Skorpions” un „XXL” vienību spēlētāji. Spēles sākums 17:35. Kā pēdējie draudzības spēli aizvadīs un pasākumu noslēgs 3.līgas pārstāvji, kur 1. vietas ieguvēji „Gulbene” sacentīsies pret „Livonija” un „Biko logi” apvienoto komandu. Spēles sākums 19:05.

Vidzemes čempionātā hokejā Veterānu līgā godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti atsevišķi.