Seda atkārtoti kļūst par VČH 1.līgas čempioniem

22.04.2013

2013-04-22_2012_10_08_img_5012_4.jpg Aizvadītajā nedēļā tika noskaidrots vietu sadalījums Vidzemes čempionātā hokejā 1.līgā. Trīs spēļu rezultātā par čempioniem 2012./2013. gada sezonā tika kronēti „Seda” hokejisti, kas finālā pārspēja „Inflekss”, bet trešo vietu izcīnīja „HK Smiltene’09” vienība.

Sestdien, 20. aprīlī norisinājās trešā izšķirošā cīņa starp „Inflekss” un aizvadītā gada čempioniem „Seda” hokejistiem. Pirmajā abu komandu finālspēlē pārāki ar 4:2 bija „Inflekss” hokejisti, bet otrajā spēlē pārliecinošu uzvaru ar 4:0 izcīnīja „Seda” vienība.

Trešā spēle iesākās ar abu komandu pārkāpumiem, pēc kuriem astotajā minūtē vārtus guva „Sedas” komandas spēlētājs Edgars Ivanovs. Spēle turpinājās ar vairākiem nesekmīgiem uzbrukumiem un noraidījumiem abu komandu izpildījumā, bet rezultāts nemainījās. Arī trešā perioda izskaņā „Inflekss” centās atgūt vienus vārtus, kad „Seda” hokejisti bija palikuši skaitliskajā mazākumā, un tika nomainīts vārtsargs pret sesto laukuma spēlētāju. Rezultāts nemainījās un ar uzvaru 1:0 „Seda” izcīnīja savu trešo čempionu titulu pēc kārtas.

Cīņa par trešo vietu norisinājās starp „Vijciems” un „HK Smiltene’09” komandām. Pirmajā abu komandu duelī pārāki ar 7:3 bija smiltenieši. Līdzīgi rezultatīva bija arī otrā spēle, kur atkārtoti ar 7:5 uzvaru svinēja Smiltenes hokejisti. Rezultātā Vidzemes čempionāta hokejā 1. līgas bronzas godalgas šogad izcīnīja „HK Smiltene’09”.

Ar pilnu izslēgšanas spēļu kalendāru VČH 1.līgā iespējams iepazīties ŠEIT.