"Gulbenes" hokejisti - VČH 3.līgas čempioni

15.04.2013

2013-04-15_2013_04_15_img_7568.jpg Aizvadītajā nedēļā Vidzemes Olimpiskajā centrā, "Ledus dienas" ietvaros, tika aizvadīta otrā Vidzemes hokeja čempionāta 3.līgas finālspēle starp „Livonija” un „Gulbene” komandām.

Pirmajā abu komandu tikšanās reizē pārāki ar 4:0 bija gulbenieši, kas pirmajā finālspēlē neatstāja cerības „Livonija” vienībai. „Gulbene” hokejisti pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu un visos periodos palielināt pārsvaru pār pretiniekiem.

Sestdien, 13. aprīlī abas komandas tikās otro reizi, un arī šoreiz „Livonija” komandai neizdevās mainīt spēli, lai uzvarētu. Gulbenieši pārliecinoši iesāka spēli ātri izvirzoties vadībā. Pēc pirmā puslaika rezultāts 2:0. Otrajā periodā Ivo Kindzulis palielināja „Gulbene” pārsvaru līdz trīs vārtu starpībai, un pretiniekiem bija nepieciešams radikāli mainīt spēles ritējumu, lai censtos izglābties. Trešajā periodā livonietim Raivo Freibergam izdevās vienus vārtus atgūt pēc izspēlēta vairākuma, kurā vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, bet „Gulbene” komanda bija palikusi ar četriem laukuma spēlētājiem. Tomēr „Livonija” atlikušajā laikā nespēja gūt vēl vārtus un „Gulbene” izcīnīja VČH 3.līgas čempiona titulu.

Ceļā uz titulu „Gulbene” vienība ¼ finālā pārspēja „SCO Centrs” sērijā ar 2:0. Pusfinālā pretim stājās regulārās sezonas līderi „Biko Logi”, kuri tika pārspēti trīs spēlēs ar rezultātu sērijā 2:1. Finālā „Livonija” tika uzvarēta ar rezultātiem 4:0 un 3:1.

"Gulbene" - "Livonija" 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Vārti: 3:41 Ruļovs (Ohnovskis) 1:0, 10:26 Kindzulis 2:0, 20:54 Kindzulis (Ruļovs) 3:0, 43:34 Freibergs (Tijārs A., vair.) 3:1
Soda minūtes: 10:6
Vārtsargi: Mikus Mezītis – Elvijs Jakimenko