"Inflekss" ne bez pūlēm uzvar Gulbeni , "Woltec" pāriet pāri "HK Skorpions"

22.03.2017

2017-03-22_1_liga_v2_2.jpg 21. martā "Vidzemes Olimpiskā centra", "Elektrum" ledus hallē tika aizvadīta "Vidzmemes čempionāta hokejā" 1. līgas pusfinālcīņas, kur "Inflekss" ne bez pūlēm pieveica "Gulbene" komandu un "Woltec" izrēķinājās ar " HK Skorpions".

“Vidzemes čempionāts hokejā ” 1. līga /pusfināla 1. spēle/ “Inflekss” - “Gulbene” 7:4 (1:0, 2:3, 4:1)

Spēle iesākās ar “Gulbene” komandas iespēju atklāt rezultātu. 2. minūtē savā aizsardzības zonā kļūdījās “Inflekss” komandas spēlētājs Oskars Stepāns #91, taču Markuss Žukovskis #1 , pārliecinoši tvēra ripu. Spēles turpinājumā liels “Inflekss” teritoriālais pārsvars un “Gulbene” spēja atbildēt tikai ar ātrajiem uzbrukumiem. 7. minūtē Kristaps Libors #55 raidīja spēcīgu metienu no “zilās” līnijas, pretinieku komandas vārtsargs atsita ripu, tomēr pirmais pie tās bija Rūdolfs Oto Lapsa #9, kurš izdarīja metienu, taču metiens izvērtās pagalam neveiksmīgs. 9. minūtē “Gulbene”, dodoties ātrajā pretuzbrukumā, guva vārtus. Vārti netika ieskaitīti, jo spēles tiesneši norādīja to, ka “Gulbene” komandas spēlētājs atradās vārtsarga laukumā. Spēles 11. minūtē “Inflekss” atklāja rezultātu. Kārlis Bucenieks #14 atdeva piespēli vārtu priekšā esošajam Kristapam Roķim #16, kurš bija nekļūdīgs.

Otrā perioda 8. sekundē “Gulbene” komandas spēlētājs Lauris Žagariņš #12 izlīdzināja rezultātu panākot 1:1. 21. minūtē izmantojot sava auguma priekšrocības Dāvis Zunde #15 apslidoja pretinieku komandas aizsargu un panāca 2:1 “Inflekss” komandas labā. “Gulbene” netaisījās padoties, jo 24. minūtē Lauris Žagariņš #12 panāca izlīdzinājumu 2:2. Pēc 37. sekundēm Marks Cepeļevs #11 uzvarot iemetienā neitrālajā zonā spēja pamest ripu uz priekšu un pirmais pie tās nonāca Lauris Žagariņš #12, kurš atradās viens pret vārtsargu un izvirzīja vadībā “Gulbene” komandu. Turpinājumā teicamas iespējas gan 3 pret 2, gan 1 pret 1 bija “Inflekss” komandai, taču tās netika realizētas. Spēles 27. minūtē Artūrs Krumholcs #87 vēlreiz izlīdzināja spēles rezultātu panākot 3:3. Perioda noslēdzošajā minūtē “Gulbene” komandas spēlētājs Andris Jaunsudrabiņš #12 paklupināja “Inflekss” komandas spēlētāju, kas ļāva “Inflekss” iesākt trešo periodu skaitliskajā vairākumā.

Trešajā periodā Kristaps Roķis #16 un Ģirts Kaimiņš #10 mazāk kā minūtes laikā spēja gūt divus vārtus, panākot 5:3 “Inflekss” komandas labā. Spēlē kļuva asāka un abām komandām nācās spēlēt skaitliski nevienādos sastāvos. Var teikt to, ka šis arī bija spēles lūzuma punkts, jo 40. minūtē “Gulbene” komandas spēlētājs Uģis Melbārdis #20 saņēma divu minūšu noraidījumu par pretinieka klupināšanu. “Inflekss” 8. sekunžu laikā izmantoja skaitlisko vairākumu, panākot 6:3. “Gulbene” spēja atbildēt ar vienu vārtu guvumu spē;es 31. minūtē, taču spēles galavārds bija “Inflekss” komandas spēlētājam Kristapam Roķim #16, kurš 44. spēles minūtē guva savus trešos vārtus, pieliekot punktu šai spēlei. Rezultāts 7:4 “Inflekss” komandas labā.

Dienas noslēdzošajā spēlē “Woltec” pārliecinoši pieveica “HK Skorpions” ar rezultātu 14:4. Vērts pieminēt to, ka “Woltec” komandas rindās vārtus guva seši no pieteikumā iekļautajiem 10 spēlētājiem.