"BUTA" pārliecinoši uzvar, "Skorpions" sīvā cīņā uzveic HK "Raunas Bruģakmens"

18.02.2017

2017-02-18_2016_09_14_img_5232.jpg 18. februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās kārtējās VIdzemes hokeja čempionāta spēles.

Vidzemes čempionāts hokejā – 1. līga: “Smiltenes vanagi - “BUTA” 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Spēles pirmo periodu aktīvāk uzsāka “BUTA”, kura veidojot bīstamus uzbrukumus un neatļāva “Smiltenes vanagiem” atstāt aizsardzības zonu. Spēles 8. minūtē abas komandas spēlēja skaitliski nepilnos sastāvos. “BUTA” prata veiksmīgi turpināt iesākto un 10. minūtē Toms Mencis #9 atdeva piespēli Elvim Krūzem #22, kurš no šaura leņķa prata raidīt ripu vārtsargam virs pleca panākot 1:0. “BUTA” turpināja “nospiest” smilteniešus par ko tika atalgoti ar iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču tas netika izmantots. Vērts pieminēt, ka pirmajā periodā “”BUTA” izdarīja 18! metienus pa Jāņa Leiša #31 vārtiem.

Otrajā periodā “BUTA” uzbruka vēl apņēmīgāk. Spēli saasināja Elvis Krūze #22 un Emīls Kājiņš #7, kuri izdarīja vairākus metienus no distances. “Smiltenes vanagi” nespēja rast risinājumus un spēles 23. minūtē pēc Mārtiņa Baņa #87 gūtajiem vārtiem nonāca iedzinējos ar 0:2. Spēles turpinājumā “Smiltenes vanagiem” radās iespēja spēlēt divos! skaitliskajos vairākumos 5 pret 3, taču “BUTA” pārliecinoši nosargāja vārtus neskartus.

Spēles trešais periods iesākās par labu “BUTA” komandai. Par klupināšanu uz divām minūtēm tika noraidīts Jānis Cīrulis Jr. #18. Veiksmīgi izturot skaitlisko mazākumu, smiltenieši uzsāka pakaļdzīšanos. Tomēr Mārtiņš Banis #87 36. minūtē cīnoties vārtu priekšā “iestūma” ripu vārtos panākot 3:0. Smilteniešu apjukumu izmantoja Elvis Krūze #22, kurš pēc minūtes panāca 4:0. Pirmā reālā iespēja “Smiltenes vanagi” komandai radās spēles 39. minūtē, kad Reinis Mežkazs #5 ātrajā uzbrukumā apslidoja pretinieku aizsargu un raidīja ripu vārtu rāmī, taču pārliecinoši vārtos darbojās Raivis Zavadskis #53. Atlikušajā laikā neviena no komandām nespēja radīt bīstamus momentus un spēle noslēdzās ar “BUTA” pārliecinošu uzvaru.