"SCO Centrs" turpina uzvaru sēriju pār "Stingers"

02.02.2017

2017-02-02_2016_09_19_img_5544.jpg Janvāra noslēdzošajā nedēļā aizritēja vairākas cīņas "VČH 1. līgas", "VČH 2. līgas", "VČH veterānu" līgās.

"VČH 2. līga" SCO Centrs - Stingers 4:3 (3:2, 1:1, 0:0)

Iepriekšējā tikšanās reizē pārliecinošu uzvaru izcīnīja “SCO Centrs”, kas solīja interesantu dueli starp “VČH 2. līgas” komandām. Spēli aktīvāk iesāka “SCO”, kas arī rezultējās vārtu guvumā. Indulis Stradiņš #12 piespēlēja Marekam Rakuzovam #28, kurš izslidojot cauri diviem, “Stingers” aizsargiem raidīja ripu vārtos. Par atspēlēšanos “Stingers” bija nedaudz jāuzgaida, jo 3. minūtē Lauris Mezītis #10 bloķēja pretinieku spēlētāju, par ko saņēma neapstrīdamu divu minūšu noraidījumu. Ar skaitliskā laika beigām Mareks Rakuzovs saņēma piespēli no labās malas un panāca 2:0 “SCO” labā. Pirmā izdevība “Stingers” parādījās spēles 7 minūtē, kad Ainārs Bērzkalns #29 izgāja viens pret Martu Kalniņu #70. Kaut arī spēcīgs metiens tas neizrādījās, ar to pietika vārtu guvumam. 12. minūtē Gatis Stūris #10 neizmantoja izdevību raidīt ripu tukšos vārtos, tomēr tas liecināja par “SCO” centieniem izvirzīties vadībā, kas arī izdevās Ilmāram Suhanovam #17 pirmā perioda noslēdzošajā minūtē.

Otrā perioda sākumā rupji nospēlēja Ainārs Bērzkalns #29, kur saņēma divu minūšu noraidījumu par sitienu pretiniekam ar nūju. Skaitliskajā vairākumā “SCO” nespēja izveidot nevienu momentu pie Raivja Zavadska #89 vārtiem. Spēles 21. minūtē Mareks Rakuzovs atgādināja par sevi izejot viens pret vienu ar vārtsargu, taču metiens virsū vārtsargam nesekmēja rezultāta palielināšanos. Aptuveni pēc divām minūtēm Māris Blaubergs #19 no Igo Azuka #38 un Mareka Rakuzova # 28 piespēlēm panāca 4:2 “SCO” labā. “Stingers” periodā tikai četras reizes apdraudēja Raivja Zavadska #89 sargātos vārtus, tomēr 30. minūtē spēja atgūt vārtus un samazināt rezultātu līdz 4:3.

Trešais periods aizritēja par ripas kontroli, kas samazināja momentu skaitu, taču uzvirmoja emocijas un cīņas gars. Komandas nespēja radīt bīstamus momentus, un spēle noslēdzās 4:3 “SCO Centrs” komandas labā.

Pārējie spēļu rezultāti

Vidzemes čempionāts hokejā Veterānu līga
DATUMS KOMANDA REZULTĀTSKOMANDA VĀRTU GUVĒJI
31.01.2017Smiltenes vanagi3:2 WoltecSuksis 2’; Ozols 23’ ; Rozītis 40’/Lapiņš 7’ ; Dancis 14’
Vidzemes atklātais čempionāts hokejā 1.līga Regulārais turnīrs
DATUMS KOMANDA REZULTĀTS KOMANDAVĀRTU GUVĒJI
31.01.2017Inflekss5:1 Raunas BruģakmensTomsons12' Bucenieks16" Zunde 27’ 29’ ; Birģelis 42’ / Sprincis 23’