„Valmieras HK” pēc pirmā apļa NAHL ierindojas 3.vietā

04.12.2012

2012-12-04_img_5526.jpg „Valmieras HK” šosezon atkal startējis Latvijas mēroga sacensībās hokejā – NAHL 1. līgā, kur deviņu komandu konkurencē cīnās ar komandām, kurās spēlē hokejisti ar augstākā līmeņa pieredzi. Pēc pirmā apļa komanda ar četrām izcīnītajām uzvarām un diviem neizšķirtiem ir ierindojusies trešajā vietā.

Pirmo riņķi valmierieši noslēdza savās mājās, 30. novembrī uzņemot „Rīgas satiksmi”. Zīmīgi, ka tieši šajā spēlē mājinieki nodemonstrēja vispārliecinošāko sniegumu, uzvarot „Rīgas satiksmi” ar 6:1. Spēle jau aizraujoša bija no paša sākuma, priecējot līdzjutējus ar daudz vārtu guvumiem. Viesi „Valmieras HK” sākuma ofensīvai nebija gatavi, ielaižot savos vārtos 6 (!) ripas jau pirmajās deviņās minūtēs, panākot 6:0. 22. Minūtē „Rīgas satiksmei” gan vienus vārtus izdevās atgūt, panākot 1:6. Spēles turpinājumā abas komandas vārtus vairs neguva, un spēle noslēdzās ar pārliecinošāko valmieriešu uzvaru šosezon – 6:1.

Mājinieku rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Jānis Kļava, bet divus rezultivitātes punktus (vārti + piespēle) nopelnīja Matīss Megnis un Kārlis Bulmeistars. Viesiem vienīgos vārtus guva Rolands Kravčenko.
Pēc pirmā apļa skats turnīra tabulā ļoti patīkams, „Valmieras HK” astoņās spēlēs izcīnījusi 4 uzvaras, divas reizes spēlēts neizšķirts, bet divreiz atzīts pretinieku pārākums, kas kopvērtējumā dod 10 punktus un 3. Vietu tabulā. Tikapt, 10 punkti ir arī „Monarh” komandai, kurai tika zaudēts ar rezultātu 1-5. Savukārt pirmie pēc 8 izspēlētām kārtām ir „SportLukss” hokejisti, kuriem ir 11 punkti, tomēr jāmin, ka „Valmieras HK” 12. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā spēja izcīnīt minimālu uzvaru – 1:0. Skatīt: spēles protokolsu

Pēc aizvadītā pirmā riņķa neviens no valmieriešiem nav izcēlies ar iespaidīgu individuālo statistiku, tomēr vismaz četrus punktus ir guvuši četri spēlētāji: Jānis Kļava 5 punkti (4+1) 19. vieta, Kristaps Bīnerts 5 (2+3) 23. vieta, Matīss Megnis 4 (3+1) 28. vieta, Dāvis Zunde 4 (2+2) 36. vieta.