14.11.2019 20:00
14.11.2019 21:35
15.11.2019 21:15
Mājas HKI
Viesi HKS
VS
16.11.2019 14:15
Mājas S09
Viesi SIG
VS
16.11.2019 17:05
Mājas PRG
Viesi SMV
VS
17.11.2019 14:00
Mājas CES
Viesi SKR
VS
17.11.2019 16:50
Mājas ALK
Viesi CAS
VS
17.11.2019 18:25
Mājas VIL
Viesi GUL
VS
19.11.2019 20:00
Mājas SED
Viesi SKR
VS
19.11.2019 21:35
Mājas CES
Viesi RBS
VS
21.11.2019 20:00
Mājas BKL
Viesi WOL
VS
21.11.2019 21:35
Mājas LDV
Viesi VIJ
VS
22.11.2019 21:30
Mājas SIG
Viesi PRG
VS
22.11.2019 21:30
Mājas TAR
Viesi INF
VS
23.11.2019 20:15
Mājas ALK
Viesi GUL
VS
24.11.2019 12:15
Mājas HKS
Viesi SMV
VS
24.11.2019 17:20
Mājas HKI
Viesi S09
VS
24.11.2019 18:55
Mājas CES
Viesi CAS
VS
26.11.2019 20:00
Mājas SKR
Viesi TAR
VS
26.11.2019 21:35
Mājas CES
Viesi SED
VS
28.11.2019 20:00
Mājas LDV
Viesi BKL
VS
28.11.2019 21:35
Mājas VIJ
Viesi WOL
VS
29.11.2019 21:30
Mājas SIG
Viesi HKI
VS
30.11.2019 12:00
Mājas PRG
Viesi HKS
VS
30.11.2019 16:35
Mājas SMV
Viesi S09
VS

VČH 2018./2019.gada sezonas apkopojums.

21.05.2019

17.05 noslēdzās 14.Vidzemes čempionāts hokejā. Aizritējuši astoņi mēneši aizraujošu, intriģējošu un ambīciju pilnu spēļu. Komandas laukumā centās parādīt nepiekāpību un cīņu līdz pēdējai spēles sekundei.Par to visām dalībkomandām atzinība un cieņa.Paldies sakām komandu pārstāvjiem par viņu ieguldījumu un nevieglo darbu,  organizējot sastāvus uz katru spēli. Paldies komandu atbalstītājiem un spēlētājiem par hokeja mīlestību un kopā būšanu visas sezonas garumā.
14.VČH apkopojums par līgām:
1.līga 1.vieta - Woltec
1.līga 2.vieta - HK Vijciems
1.līga 3.vieta - Biko-Logi
1.līgas labākais vārtsargs - Markuss Žukovskis (Biko-Logi)
1.līgas labākais aizsargs - Jānis Eisaks (Woltec)
1.līgas labākais uzbrucējs - Klāvs Bošs (Vijciems)
1.līgas rezultatīvākais spēlētājs - Roberts Virsis (Woltec) ar 53 punktiem (16 vārti+37 piespēles)

2.līga 1.vieta - Ledus vilki
2.līga 2.vieta - Sigulda
2.līga 3.vieta - HK Smiltene'09
2.līgas labākais vārtsargs - Ralfs Bērziņš (Ledus vilki)
2.līgas labākais aizsargs - Toms Sproģis (Ledus vilki)
2.līgas labākais uzbrucējs - Māris Vikmanis (Sigulda)
2.līgas rezultatīvākais spēlētājs - Uģis Melbārdis (HK Smiltene'09) ar 77 punktiem ( 20 vārti + 57 piespēles)

3.līga 1.vieta - SK Pārgauja
3.līga 2.vieta - Gulbene/SCO
3.līga 3.vieta - HK Vilki
3.līgas labākais vārtsargs - Dmitrijs Prokopjevs (HK Alūksne)
3.līgas labākais aizsargs - Artūrs Pokkers (SK Pārgauja)
3.līgas labākais uzbrucējs - Sandis Vītols (Gulbene/SCO)
3.līgas rezultatīvākais spēlētājs - Mareks Rakuzovs (HK Alūksne) ar 44 punktiem (22 vārti+22 piespēles)

veterānu 40+līga 1.vieta - Dinamo Tartu
veterānu 40+līga 2.vieta - Seda
veterānu 40+līga 3.vieta - ELVI Rauna
veterānu 40+līgas labākais vārtsargs - Marts Kalniņš (ELVI Rauna)
veterānu 40+līgas labākais aizsargs - Janno Parn (Dinamo Tartu)
veterānu 40+līgas labākais uzbrucējs - Marko Saksing (Dinamo Tartu)
veterānu 40+līgas rezultatīvākais spēlētājs - Marks Cepeļevs (Seda) ar 59 punktiem (20 vārti+39 piespēles)

Apsveicam un paldies par sezonu!