18.02.2020 20:00
Mājas CES
Viesi RBS
VS
19.02.2020 20:00
Mājas TAR
Viesi INF
VS
20.02.2020 20:00
Mājas LDV
Viesi VIJ
VS
20.02.2020 21:35
Mājas BKL
Viesi WOL
VS
21.02.2020 21:15
Mājas HKI
Viesi PRG
VS
22.02.2020 18:30
Mājas SIG
Viesi SMV
VS
23.02.2020 13:50
Mājas ALK
Viesi GUL
VS
25.02.2020 20:00
Mājas SKR
Viesi CES
VS
25.02.2020 21:35
Mājas SED
Viesi INF
VS
27.02.2020 20:00
Mājas INF
Viesi RBS
VS
29.02.2020 12:00
Mājas S09
Viesi SIG
VS
29.02.2020 16:25
Mājas HKS
Viesi HKI
VS
01.03.2020 14:30
Mājas ALK
Viesi VIL
VS
01.03.2020 16:05
Mājas GUL
Viesi CES
VS
01.03.2020 18:55
Mājas PRG
Viesi SMV
VS
03.03.2020 20:00
Mājas CES
Viesi TAR
VS
03.03.2020 21:35
Mājas SKR
Viesi INF
VS
06.03.2020 21:15
Mājas SED
Viesi RBS
VS
07.03.2020 12:00
Mājas HKS
Viesi PRG
VS
07.03.2020 17:05
Mājas S09
Viesi SMV
VS
07.03.2020 18:40
Mājas SIG
Viesi HKI
VS
08.03.2020 13:50
Mājas VIL
Viesi CES
VS
08.03.2020 15:25
Mājas CAS
Viesi GUL
VS
10.03.2020 20:00
Mājas INF
Viesi RBS
VS
10.03.2020 21:35
Mājas SED
Viesi CES
VS

Otrā līga

Spēle beigusies

HK Smiltene'09

8 4

HK Smiltenes Vanagi

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (HK Smiltene'09) Vārtos - #39 Ivars Veits
00:00 Vārtos (HK Smiltenes Vanagi) Vārtos - #81 Edgars Elstiņš
03:18 Sods #74 Juris Nīmants (2 min; TRIP Klupināšana)
03:21 Vārti (vairākumā) 1 - 0 #17 Antons Rogačs (#10 Kristaps Lauris)
04:52 Sods #33 Andris Jaunbērziņš (2 min; SLASH Sitiens ar nūju)
08:55 Vārti 1 - 1 #19 Dāvids Jakovičs (#12 Ralfs Bērziņš)
09:30 Vārti 2 - 1 #17 Antons Rogačs
13:08 Vārti 2 - 2 #12 Ralfs Bērziņš (#19 Dāvids Jakovičs)
14:42 Vārti 3 - 2 #23 Jānis Lauris Jr. (#17 Antons Rogačs, #12 Gatis Rikveilis)
15:00 Perioda beigas 1. periods
 
15:00 Perioda sākums 2. periods
21:49 Vārti 4 - 2 #23 Jānis Lauris Jr. (#17 Antons Rogačs)
23:33 Vārti 5 - 2 #17 Antons Rogačs (#82 Renārs Eberhards, #88 Jānis Lauris)
28:36 Sods #16 Jānis Sokolovs (2 min; TRIP Klupināšana)
29:30 Vārti (vairākumā) 5 - 3 #74 Juris Nīmants
30:00 Perioda beigas 2. periods
 
30:00 Perioda sākums 3. periods
32:24 Sods #82 Renārs Eberhards (2 min; HOOK Pretinieka turēšana ar nūju)
32:24 Pārtraukums (HK Smiltene'09) 30 sekunžu pārtraukums
32:39 Sods #24 Kristaps Leitis (2 min; ILL-H Neatļauts spēka paņēmiens)
32:57 Sods #74 Juris Nīmants (2 min; TRIP Klupināšana)
34:33 Sods #82 Renārs Eberhards (2 min; TRIP Klupināšana)
34:53 Vārti 5 - 4 #12 Ralfs Bērziņš (#24 Kristaps Leitis)
36:57 Vārti 6 - 4 #17 Antons Rogačs (#16 Jānis Sokolovs)
38:07 Sods #43 Gints Klāvs (2 min; CHE-H Spēka paņēmiens galvā un kaklā)
38:07 Sods #43 Gints Klāvs (10 min; MISC1 Disciplinārsods)
41:09 Vārti 7 - 4 #17 Antons Rogačs (#23 Jānis Lauris Jr., #16 Jānis Sokolovs)
42:27 Sods #33 Andris Jaunbērziņš (2 min; HOOK Pretinieka turēšana ar nūju)
42:39 Vārti (mazākumā) 8 - 4 #17 Antons Rogačs (#23 Jānis Lauris Jr.)
45:00 Perioda beigas 3. periods
 
45:00 Vārtsargs atstāj laukumu (HK Smiltene'09) Vārtsargs atstāj laukumu - #39 Ivars Veits
45:00 Vārtsargs atstāj laukumu (HK Smiltenes Vanagi) Vārtsargs atstāj laukumu - #81 Edgars Elstiņš
45:00 Labākais spēlētājs #17 Antons Rogačs
45:00 Labākais spēlētājs #12 Ralfs Bērziņš
45:00 Vārtsarga stat. #39 Ivars Veits - Vārti: 4; Metieni: 29; Minūtes: 45:00
45:00 Vārtsarga stat. #81 Edgars Elstiņš - Vārti: 8; Metieni: 27; Minūtes: 45:00
 
45:00 Spēles beigas 8 - 4

Komandu sastāvi:
HK Smiltene'09 HK Smiltenes Vanagi
1.Kristaps Lauris #101 (0+1)
2.Jurģis Eberhards #11
3.Gatis Rikveilis #121 (0+1)
4.Jānis Sokolovs #162 (0+2)2 min
5.Antons Rogačs #178 (6+2)
6.Jānis Lauris Jr. #234 (2+2)
7.Jānis Līkans #28
8.Andris Jaunbērziņš #334 min
9.Ivars Veits #39
10.Renārs Eberhards #821 (0+1)4 min
11.Jānis Lauris #881 (0+1)
1.Toms Sakalausks #7
2.Ralfs Bērziņš #123 (2+1)
3.Mārtiņš Eleksis #15
4.Dāvids Jakovičs #192 (1+1)
5.Kristaps Leitis #241 (0+1)2 min
6.Kristaps Cinglers #26
7.Mikus Bērziņš #38
8.Gints Klāvs #4312 min
9.Andis Rozītis #71
10.Juris Nīmants #741 (1+0)4 min
11.Edgars Elstiņš #81

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
HK Smiltene'09 3 (9) 2 (5) 3 (13)8 (27)
HK Smiltenes Vanagi 2 (11)1 (10)1 (8) 4 (29)

Tiesneši: Jānis Sproģis, Lauris Žagariņš

Informators: Emīls Balodis
Laika tiesnesis: Andris Brīvulis
Sekretārs: Jānis Ezergailis

Apmeklētāji: 21