”Raunas bruģakmens” rezultatīvā spēlē pārspēj „Biko logus”

11.02.2012

2012-02-11_raunas.jpg Ceturtdien, 9,februārī, VOC ledus hallē tika aizvadīta viena 2. līgas spēle Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kurā ”Raunas bruģakmens” ar rezultātu 7:4 pārspēja ”Biko logus”. Uzvarētāju labā divi vārti un viena rezultatīva piespēle Andrim Abramovam.

Ceturtdienas vakarā tika aizvadīta viena VAČH 2. līgas spēle, kurā trešajā vietā esošie „Raunas bruģakmens” hokejisti mērojās spēkiem ar „Biko logi” komandu.

1. Periods

Spēles ievadā laukumā veiksmīgāk darbojās raunēnieši, kas jau trešdaļas trešajā minūtē atklāja rezultātu. Spēlējot skaitliskajā vairākumā, Andris Abrmovs pirmo reizi pārspēja „Biko logu” vārtsargu Ingusu Birumu. Četras minūtes vēlāk „bruģakmenim” izdevās savu pāesvaru dubultot. Precīzs metiens padevās vienam no komandas līderiem Jānim Jankovičam. Perioda otrajā pusē, lai arī neliels pārsvars turpināja piederēt Raunas komandai, tomēr rezultāts nemainījās.

2. Periods

Otrā perioda sākumā „bruģakmenim” izdevās panākt jau 3:0 savā labā. Pirmos vārtus spēlē guva Ojārs Cūbergs. Šķita, ka spēles liktenis šajā cīņā ir skaidrs, tomēr tā nedomāja „Biko logu” hokejisti. 36 sekunžu laikā Raiti Zapānu divas reizes pārspēt izdevās „logu” uzbrucējam Reinim Alstiņam, kurš tādējādi atjaunoja intrigu spēlē. Nedaudz vēlāk gan Jankovičs guva savus otros vārtus spēlē un palielināja raunēniešu pārsvaru līdz 4:2, tomēr šie nebija pēdējie vārti trešdaļā. Jo Māris Permaņickis atkal samazināja rezultāta starpību. Trešdaļas izskaņā abas komandas nopelnīja vairākus noraidījumus, tomēr vārti vairs netika gūti. Pēc divām trešdaļām rezultāts 4:3 „Raunas bruģakmens” labā.

3. Periods

Spēles trešajā trešdaļā laukumā turpinājās atklātais hokejs, jo abas komandas vairāk domāja par uzbrukumu nevis aizsardzību. Šāds hokejs parocīgāks izrādījās Raunai, kas guva vēl trīs vārtus, panākot jau 7:3. Divreiz precīzi metieni padevās Uģim Feldmanim, bet septītos vārtus ar realizētu soda metienu guva Andris Abrāmovs. Punktu spēlei gan pielika „Biko logi”, kas pamatlaika pēdējā minūtē, pēc MāraPermaņicka otrā vārtu guvuma, panāca 4:7.

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju labā divi vārti un viena rezultatīva piespēle Andra Abramova rēķinā, bet „Biko logu” rindās pa diviem vārtiem guva Māris Permaņickis un Reinis Alstiņš.