Sestdien, 17. martā, tika aizvadītas otrās ceturtdaļfinālu spēles Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 2. līgā. "Biko logi" nospēlēja neizšķirti 2:2 ar "Ciedra A" komandu, bet pirmajā cīņā g
Sestdien, 17. martā, VOC ledus hallē tika aizvadītas divas otrās ceturtdaļfinālu spēles Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 1.līgā. Otro uzvaru sērijā izcīnīja HK "Smiltene 09", kas ar 4:2
Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 2. līgas ceturtdaļfināla spēlē regulārās sezonas trešās vietas ieguvēji "Raunas bruģakmens" hokejisti ar rezultātu 3:0 pārspēja "SCO Centru". Uzvarētāju
Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 2. līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē "Livonija" ar rezultātu 2:1 negaidīti pārspēja vienu no turnīra galvenajām favorītēm "Tex color" vienību.
Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā jau ir norisinājušās pirmās izslēgšanas spēles, līdz ar to jau sāk iezīmēties pirmās komandas, kuras varētu tikt nākamajā Play-Off kārtā. Jāatzīmē, ka 1.
Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 1. līgā sestdien tik aizvadīta pirmā spēle trešajā ceturtdaļfinālu pārī, kur "Inflekss" ar rezultātu 5:1 pārspēja Smiltenes komandu "Skorpions". Uzvarētā
Piedāvājam ieskatīties VAČH 1. līgas zvaigžņu spēles labākajos momentos. Jāatgādina, ka pirmajā Vidzemes atklātā hokeja čempionāta 1. līgas zvaigžņu spēlē sacentās Raita Brakša melnā un Ilgv
VAČH 2. līgas ceturtdaļfināla spēlē negaidīti pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Biko logi", kas ar rezultātu 6:0 sagrāva "Ciedra A" komandu, sperot platu soli iekļūšanai pusfinālā. Uzvarētāju la
Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 2. līgā nedēļas nogalē tika noskaidrots galīgais vietu sadalījums regulārajā sezonā, kā arī aizvadītas pirmās ceturtdaļfinālu spēles, kurās pirmās uzvara
Ar pārliecinošu uzvaru VAČH 1. līgas ceturtdaļfinālu sēriju iesāka HK "Smiltene 09" komandas, kas ar 6:1 apspēlēja "Cēsis". Uzvarētāju labā divus vārtus guva Mikus Ozols
Ar "VEC SLO" un "Stingers" komandu spēli VOC ledus hallē sākies Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 2. līgas ceturtdaļfināla spēles. Ceturtdaļfināli risināsies līdz divām uzvarām.
Ceturtdien VOC ledus hallē tika aizvadīta pirmā ceturtdaļfināla spēle Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā (VAČH), kurā "Vijciems" saspringtā spēlē ar rezultātu 2:0 pārspēja "Smiltenes vanag
Jau ceturtdien, ar "Vijciema" un "Smiltenes vanagu" spēli sāksies Vidzemes atklātā čempionāta hokejā (VAČH) ceturtdaļfinālu spēles. Bez šī pāra ceturtdaļfinālos tiksies arī HK "Smiltene 09"
Piedāvājam foto ieskatu no Vidzemes atklātā hokeja čempionāta 2. līgas Zvaigžņu spēles. Foto: Edgars Vaivads
Piedāvājam foto ieskatu no Vidzemes atklātā hokeja čempionāta 2. līgas Zvigžņu spēles norisi ārpus pašas spēles. Foto: Edgars Vaivads
Aizvadītajā nedēļā VOC ledus hallē norisinājās VAČH zvaigžņu spēles. Svētdien savā starpā sacentās Raita Abrāmova melnā un Jāņa Bikiņa baltā komanda. Ja spēlē uzvarēja melnie, tad konkursos
Šajā nedēļā VOC ledus hallē sāksies Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 1. un 2. līgas izslēgšanas spēles. Ja 1. līgā regulārā sezona ir noslēgusies, tad 2. līgas komandām vēl atlicis aizvadī
Piedāvājam abu Vidzemes atklātā hokeja čempionāta Zvaigžņu spēles komandu foto sesiju. Foto: Edgars Vaivads
Piedāvājam foto galeriju no VAČH 1. līgas Zvaigžņu spēles, kura starp Ilgvara Plētiena un Raita Brakša komandām noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu - 5:5. Foto: Edgars Vaivads
Pirms 1. līgas zvaigžņu spēles abas komandas savā starpā sacentās meistarībā veiklības un tehnikas stafetēs. Piedāvājam labāko momentu foto ieskatu. Foto: Edgars Vaivads
Piedāvājam Vidzemes atklātā hokeja čempionāta 2. līgas spēles foto ieskatu starp komandām "Ledus vilki" un "Livoniju", kur pēdējie izrādījās pārāki ar rezultātu 5:3. Foto: Edgars Vaivads
Piedāvājam foto galeriju no Vidzemes atklātā hokeja čempionāta 2. līgas spēles starp abām turnīra līdervienībām "VEC-SLO" un "Tex-Color". Šajā 18. februāra spēlē uzvaru ar 2:0 izcīnīja šā br
Piedāvājam foto galeriju no Vidzemes atklātā hokeja čempionāta 1. līgas spēles 18. februārī starp "Inflekss" un "Smiltene '09" komandām. Uzvaru spēlē ar rezultātu 6:4 guva "Inflekss" hokejis
Nedēļas nogalē VOC ledus hallē tika aizvadītas Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 1. un 2. līgas Zvaigžņu spēles. 1. Līgas zvaigžņu spēle starp Ilgvara Plētiena un Raita Brakša komandām nosl
VAČH 2. līgas Zvaigžņu spēle. Ieraksts.
VAČH 1. līgas Zvaigžņu spēle. Ieraksts
3. un 4. martā VOC ledus hallē norisināsies pirmā Vidzemes atklātā čempionāta hokejā zvaigžņu spēle. Sestdien laukumā tiksies 1. līgas spēlētāji, kas būs sadalīti Raita Brakša un Ilgvara Plē
Noslēdzies Vidzemes atklātā čempionāta hokejā (VAČH) zvaigžņu spēles līdzjutēju balsojums. 1. Līgā visvairāk balsis saņēmis HK "Smiltene 09" komandas uzbrucējs Mikus Ozols, bet 2. līgā līdzj
Šonakt, tieši pusnaktī, noslēgsies Vidzemes atklātā čempionāta hokejā zvaigžņu spēles līdzjutēju balsojums 1. un 2. līgas komandām. Pēc balsojuma tiks noteikti pirmo maiņu sastāvi abu līgu z
Sestdien, 25. februārī, VOC ledus hallē tika aizvadīta Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 1. līgas spēle, kurā "Cēsis" ar rezultātu 3:1 pārspēja "Smiltenes vanagus", apsteidzot smilteniešus