VOC Kausa fināls 2017

09.09.2017

Jau spēles pirmajās minūtēs bija redzama “HK VIJCIEMS” spēlētāju pārākums, salīdzinājumā ar “HK SEDA” komandas soliņa. Vijciems savu spēles gaitu uzsāka stīvi un piesardzīgi. Pirmajā trešdaļā vadībā izvirzījās Seda ar rezultātu 1:0, izdarot 11 metienus pa vārtiem. Tur pretī Vijciems ripu pretinieku vārtu virzienā raidīja vien 3 reizes. Sākoties otram periodam bija redzams, ka “HK SEDA” sastāvs ir nogurums. Spēles 19 minūtē “HK VIJCIEMS” mainīja spēles taktiku un sāka neskaitāmu uzbrukumu virkni pretinieku laukumā. Līdz otrās trešdaļas beigām Vijciema hokejisti bija panākuši vadību ar rezultātu 5:2, raidot ripu Ginta Rudzīša sargāto vārtu virzienā jau 15 reizes. Tikām Seda jau bija izdarījuši 21 metienu. Fināla spēle noslēdzās ar rezultātu 7:2 Vijciema komandas labā. Turnīra debitanti parādīja lielisku sniegumu un izcīnīja “VOC KAUSU”.

 

“VOC KAUSS” izcīņā tika noskaidroti arī “Labākais uzbrucējs” – Lauris Dancis, “Labākis aizsargs” – Aivars Anis, “Rezultatīvākais spēlētājs” – Kristaps Bīnerts un “Labākais vārtsargs” – Ralfs Bērziņš.

Šogad “VOC KAUSA” izcīņā piedalījās sešas komandas aizvadot apļa izspēli un nospēlējot spēles katra komanda ar katru, tālāk cīnoties pusfinālā un finālā.

1. vieta “HK VIJCIEMS”

2. vieta “HK SEDA”

3. vieta “HK VILKI” un “HK LEDUS VILKI”

Vēlamies pateikties visiem “VOC KAUSS” dalībniekiem un uz tikšanos 2018. gadā!