Aizraujošā cīņā "Veterānu līgas" izslegšanas spēlē fiksēts neizšķirts

20.03.2017

2017-03-20_2015_09_22_img_5869.jpg 20. Martā "Vidzemes Olimpiskā centra", "Elektrum" ledus hallē norisinājās "Vidzemes Čempionāta hokejā": veterānu līgas, izslēgšanas spēle, kurā tikās "Raunas Bruģakmens" un "Woltec" komandas.

Pirms spēles!

“Vidzemes Čempionāts hokejā” Veterānu līga / izslēgšanas spēle /

“Raunas Bruģakmens” – “Woltec” 5:5 (0:1, 2:1, 3:3)

Spēle iesākās ar “Woltec” iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, jo par klupināšanu tika noraidīts “Raunas Bruģakmens” komandas spēlētājs Māris Kligins #33. “Woltec” nespēja izmantot skaitlisko vairākumu. Spēle vienādos sastāvos nenotika ilgi, jo skaitliskā sastāva pārkāpumu saņēma “Woltec” komanda. “Raunas Bruģakmens” skaitliskā vairākuma beigās zaudēja ripu un veiksmīgi tā nonāca pie Jura Kaktiņa #4, kurš izcieta “Woltec” skaitliskā sastāva pārkāpumu. Turpinājumā pēc teicamas izspēles vārtus guva Kristers Serģis #3, panākot 1:0 “Woltec” labā. “Raunas Bruģakmens” pakāpeniski pārņēma spēles iniciatīvu, taču pirmajā periodā nespēja izmantot iespējas, lai pārspētu “Woltec” vārtsargu Martu Kalniņu #30.

Otrā perioda ievadā “Woltec” komandas spēlētājs Normunds Millers #22 izcieta 2 minūšu sodu par spēka paņēmiena pielietojumu. “Ŗaunas Bruģakmens” centās salauzt spēli, kas arī izdevās spēles 19. minūtē, kad Māris Kligins #33 no “zilās” zonas ar vieglu, bet viltīgu metienu pārspēja Martu Kalniņu #30. Spēles 23. minūtē Uldim Dancim #14 pavērās iespēja gūt vārtus, izejot 1 pret 1. Metiens virsū vārtsargam nesekmēja vārtu guvumu, taču Uldis Dancis #14 pamanījās atdot precīzu piespēli Andim Āboliņam #20, kurš bija nekļūdīgs un raidīja ripu tukšos vārtos, panākot 2:1 “Woltec” komandas labā. Spēlei turpinoties, asums pieauga, un to labāk izmantoja “Raunas Bruģakmens” komanda, kur spēles 30. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trešais periods iesākās ar abu komandu spēlētāju noraidījumiem. Spēlei turpinoties skaitliski pilnos sastāvos diezgan kuriozā veidā, Pēteris Ezergailis #55 vārtsargam gar sāniem spēja raidīt ripu vārtos panākot 3:2 “Woltec” labā. “Raunas Bruģakmens” komandai bija nepieciešama mazāk kā minūte, lai izlīdzinātu rezultātu. Māris Vikmanis #18 atrodoties viens pret “Woltec” komandas vārtiem pārliecinoši raidīja ripu vārtos. Pēc 25 sekundēm Juris Kaktiņš #4 pamanījās izlīdzināt rezultātu. Spēles 40. minūtē Māris Liepiņš #7 saņēma pelnītu noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju. “Raunas Bruģakmens” ātri spēja nostāties pretinieku aizsardzības zonā, kas arī atnesa vārtu guvumu. 32 sekundes līdz spēles beigām rezultāts 5:4 “Raunas Bruģakmens” komandas labā. Jau nākamajā uzbrukumā “Woltec” parūpējās par izlīdzinājumu. Savus otros vārtus spēlē guva Juris Kaktiņš #4. Aizraujošā cīņā tika fiksēts neizšķirts 5:5 , kas nozīmē to, ka sērijas uzvarētājs tiks noskaidrots nākamajā spēlē.