"Vijciems" smags zaudējums un izstāšanās no turnīra.

17.03.2017

2017-03-17_2015_09_12_img_2472.jpg 16. Martā "Vidzemes Olimpiskā centra", "Elektrum" ledus hallē norisinājās 1. izslēgšanas spēļu kārtas atbildes spēle, kurā tikās "Vijciems" tikās ar "HK Skorpions".

Vidzemes Čempionāts hokejā 1. līga /Izslēgšanas spēle/: Vijciems – Skorpions 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Pirmais periods iesākās aktīvi abu komandu izpildījumā, jo jau pirmajā minūtē tika apdraudēti abu komandu vārti. Pie pirmās izdevības atklāt rezultātu tika “Vijciems”, kad Ingars Čakārnis #14 no iemetiena zonas raidīja metienu virsū vārtsargam.“HK Skorpions” pakāpeniski kāpināja spēles tempu. Smilteniešu jaunieguvums Mikus Ozols #89 radīja teicamus momentus un ar savu otro metienu no spēles atklāja mača rezultātu. “HK Skorpions” neapstājās pie iesāktā. Spēles 6. minūtē Mareks Kaličkis #26 veica spēcīgu metienu no zilās līnijas, taču “Vijciems” komadas vārtsargs ripu tvēra.

“Vijciems” centās lauzt spēles gaidu, veidojot ātros pretuzbrukumus. Viens no šādiem uzbrukumiem izdevās spēles 8. minūtē, kad no Laura Danča #28 piespēlēs vārtus guva Jānis Kalniņš #18. Pēc gūtajiem vārtiem “HK Skorpions” turpināja aktīvi uzbrukt, neļaujot “Vijciems” atstāt savu aizsardzības zonu. Smiltenieši izpildīja vairākus bīstamus metienus pa Māra Lotko #30 sargātajiem vārtiem, līdz spēles 12. minūtei, kad Rolands Rozenbergs #11 veica teicamu piespēli Edgaram Ataram #55, kurš no vārtu priekšas bija nekļūdīgs, panākot 2:1 “HK Skorpions” labā.

Otro periodu aktīvi centās iesākt “Vijciems” hokejisti, taču “HK Skorpions” teicamā aizasrdzība neļāva veidot bīstamus momentus. 16. minūtē laukuma viduszonā tika pārkāpti noteikumi pret jaunāko “Vijciems” hokejistu, kas ļāva spēlēt skaitliskajā mazākumā, tomēr “Vijciems” nespēja izveidot momentus un skaitliskais vairākums palika nerealizēts. Spēles temps pakāpeniski kritās un tas ļāva smilteniešiem ilgi uzturēties pretinieku zonā. “Vijciems” samaksāja par pašu kļūdām spēles 23. minūte, kad rezultātu palielināja “HK Skorpions”spēlētājs Jānis Kļava #17.

Trešais periods iesākās ar teicamu Laura Danča #28 caurgājienu. Apslidojot vārtus Lauris Dancis #28 atdeva teicamu piespēli Jānim Kalniņam #18, kurš negaidot šādu notikumu pavērsienu nespēja apstrādāt ripu un moments palika neizmantots. “Vijciems” izlīdzināja spēles tempu un jau nākamajā uzbrukumā identisku situāciju radīja Lauris Dancis #28 piespēlējot Jānim Kalniņam #18, kurš šoreiz bija nekļūdīgs, panākot 2:3. 42. minūtē Mikus Ozols #89 meistarīgi apstrādājot ripu panāca 4:2 smilteniešu labā. Spēles noslēgumā “Vijciems” radās iespēja “aizķerties”, jo Raivis Suksis #35 saņēma 2 + 2 minūšu noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju, taču rezultāts nemainijās un “HK Skorpions” uzvarēja gan spēlē ar rezultātu 4:2, gan sērijā panākot 2:0, izslēdzot “Vijciems” no turpmākajām izslēgšanas spēlēm.