"Woltec" pārliecinoši tiek galā "HK Skorpions"

28.02.2017

2017-02-28_2016_10_10_img_7646.jpg 28. februārī Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē “Vidzemes čempionātā hokejā: 1. līgā” spēkiem mērojās “Woltec” un HK “Skorpions” komandas.

Pirms spēles!

Turnīra tabulā Woltec atrodas otrajā pozīcijā. Tuvākie sekotāji “Raunas Bruģakmens” atpaliek par četriem punktiem, tomēr Rauna aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Turpretīm “HK Skorpions” uzvaras gadijumā ir iespēja pacelties uz 4. vietu turnīra tabulā.

Vidzemes čempionāts hokejā 1. līga: “HK Skorpions” – "Woltec” 1:6 (0:4, 0:2, 1:0)

Spēles rezultāts tika atklāts spēles 1. minūtē, kad Woltec spēlētājs Aivars Anis #44 pārsteidza pretinieku komandas vārtsargu raidot ripu virs pleca, panākot 1:0. Woltec turpināja iesākto un spēles 2. minūtē no Aivara Aņa #44 piespēles otros komadas vārtus guva Kristaps Bīnerts #91. 6. minūtē ar Ģirts Ciguzis #87 veica teicamu piespēli Arnim Odiņam #2, kurš no zilās līnijas ar precīzu metienu tuvējā augšējā sturī panāca 3:0 Woltec komandas labā. Pirmais nopietnais uzbrukums HK Skorpions nāca spēles 7. minūtē, taču Woltec vārtsargs Māris Lotko #30 tvēra ripu pārliecinosi. HK Skorpions centās izlīdzināt spēles tempu un 9. minūtē laukuma viduszonā Aleksejs Tjumins #16 paklupināja HK Skorpions spēlētāju. Skaitliskais vairākums smilteniešiem bija nesekmīgs. Spēlei turpinoties vienādos sastāvos Woltec turpināja aktīvi uzbrukt un 12. minūtē Kristaps Bīnerts #91 guva savus otros vārtus panākot 4:0 Woltec labā. 14. minūtē Woltec spēlētājs Jānis Eisaks #5 no zilās zonas raidīja ripu pa vārtu pārlikni, tomēr ripa neatrada ceļu vārtos un pirmais periods noslēdzās ar graujošo 4:0 Woltec komandas labā.

Otrais periods iesākās ar Woltec komandas skaitlisko vairakumu, jo perioda izskaņā noteikumus pārkāpa HK Skorpions spēlētājs Iraidis Einbergs #71. Skaitliskajā vairākumā lieliska iespēja palielināt pārsvaru bija Kristapam Bīnertam #91, kurš saņemot teicamu piespēli nespēja raidīt vārtu rāmī. HK Skorpions centās veidot saturīgus uzbrukumus un viens no tiem bija spēles 20. minūtē, kad lieliska iespēja samazināt rezultātu bija Rolandam Rozenbergam #11, taču metiens virsū vārtsargam to liedza. Smiltenieši spēja izlīdzināt spēli un turpmāko triju minūšu laikā tika idarīti vairāki bīstami metieni pa Māra Lotko #30 sargātajiem vārtiem. 24. minūtē HK Skorpions tika pie iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā. Woltec spēja kontrolēt ripu skaitliskajā mazākumā un uzreiz pēc soda izciešanas guva divus vārtus panākot graujošo 6:0. Woltec perioda izskaņā bija iepēja palielināt rezultātu, taču atrodoties skaitliskajā vairākumā nespēja gūt vārtus un periods noslēdzās 6:0 Woltec komandas labā.

Trešais periods iesākās ar Woltec komandas uzbrukumiem un spēles 33. minūtē Jānis Eisaks #5 atrodoties viens pret vārtsargu, nespēja raidīt ripu vārtu rāmī. Spēles 40. minūtē HK Skorpions spēja noguldīt pretinieku komandas vārtsargu, taču Woltec spēlētāji spēja izraidīt ripu ārā no aizsardzības zonas. Spēles noslēgumā Woltec bija vēl viena iespeja spēlēt skaitliskajā vairākumā, tomēr notika pretējais un pēc vairākuma izciešanas Rolands Rozenbergs #11 guva komandas goda vārtus. Spēle noslēdzās 6:1 Woltec komandas labā.