"Ledus Vilki 2" tikai pēcspēles metienos piekāpjās "SCO Centrs"

23.02.2017

2017-02-23_2015_09_16_img_5638.jpg 22. februārī Vidzemes čempionātā hokejā 2. līgas spēlē spēkiem mērojās “SCO Centrs” un “Ledus Vilki 2”

Vidzemes čempionāts hokejā 2. līga: “SCO Centrs” – “Ledus Vilki 2” 5:4 (PSM) (2:2, 0:1, 2:1, 1:0)

“SCO Centrs” jau ar spēles pirmo minūti aktīvi veidoja uzbrukumus, un spēles 56. sekundē rezultātu atklāja Mareks Rakuzovs #68. “Ledus Vilki 2” negrasījās padoties un veidojot nākamo, uzbrukumu izpelnījās skaitlisko vairākumu. Skaitliskā vairākuma 2. minūtē Aigars Strazdiņš #77 panāca izlīdzinājumu 1:1. 4. minūtē Marekam Rakuzovam #68 radās iespēja izvirzīt vadībā “SCO Centrs”, veicot izgājienu viens pret viens, tomēr Uģis Lasmanis #89 tvēra ripu pārliecinoši. Nedisciplinētība “Ledus Vilki 2” komandai liedza veidot uzbrukumus, jo ilgstoši nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā. Spēles 11. minūtē skaitlisko vairākumu izmantoja Indulis Stradiņš #12, panākot 2:1 “SCO Centrs” labā. Perioda noslēdzošajā minūtē “SCO Centrs” komandai nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā. “Ledus Vilki 2” bija nepieciešamas tikai 15 sekundes, lai panāktu izlīdzinājumu. Ar vārtiem izcēlās Krists Artis Lapiņš #25.

Spēles otrajā periodā spēles tempam izlīdzinoties mazinājās “SCO Centrs” bīstamie uzbrukumi. Spēle kļuva asāka. Tiesneša svilpe klusēja līdz spēles 22. minūtei, kad abām komandām nācās spēlēt skaitliski nevienādos sastāvos. Spēle 4 pret 4 ļāva “SCO Centrs” iniciatīvu pārņemt savās rokās. 26. minūtē “Ledus Vilki 2” radās iespēja neilgu brīdi atrasties skaitliskajā vairākumā, ko arī līdz ar noraidījuma beigām komanda spēja realizēt, panākot 3:2 “Ledus Vilki 2” labā. Perioda noslēgumā komandas apmainījās ar noteikumu pārkāpumiem.

Trešā perioda ievadā “Ledus Vilki 2” vārtsargs Uģis Lasmanis #89 “ierādīja” vietu Marekam Rakuzovam #68, kurš guva nelielu savainojumu, taču aptuveni pēc minūtes Mareks Rakuzovs #68 guva “SCO Centrs” trešos vārtus panākot 3:3. “SCO Centrs” turpināja aktīvi uzbrukt un spēles 38. minūtē no Mareka Rakuzova #68 piespēles vārtus guva Igo Azuks #81, panākot 4:3. “Ledus Vilki 2” spēles 41. minūtē radās iespēja izlīdzināt rezultātu, jo “SCO Centrs” spēlētājs Edijs Pētersons #55 pārkāpa noteikumus. “Ledus Vilki 2” spēja izmantot skaitlisko vairākumu panākot 4:4. Perioda izskaņā divas! teicama iespēja izraut uzvaru bija “Ledus Vilki 2” komandai, taču pretinieku vārtsargs Marts Kalniņš #70 tvēra ripas.
Pēcspēles metienos meistarīgāki izrādījās “SCO Centrs” hokejisti, svinot uzvaru ar rezultātu 5:4