"Vijciems" izcīna svarīgu uzvaru

10.02.2017

2017-02-10_2016_09_23_img_5955.jpg 9. februārī Vidzemes Olimpiskā centra ledushallē, Vidzemes čempionāta 1. līgā hokejā savā starpā tikās “Vijciems” un “Buta” komandas.

Vidzemes čempionāts hokejā 1. līga: “Vijciems” – “Buta” 4:3 (3:0, 1:2, 0:1)

Pirmo periodu aktīvi uzsāka “Vijciems”, kuri ātri un veiksmīgi iemetot ripu zonā spēja apstādināt “Buta” komandas uzbrukumus. Pirmā teicamā izdevība radās spēles 5. minūtē, kad Ingars Čakārnis #14 raidīja ripu vārtu virzienā un vārtsargs atsita ripu tieši uz vārtu priekšu, kur ar atkārtotu metienu rezultātu atklāja Vladislavs Ņikiforovs #13. Pēc gūtajiem vārtiem “Vijciems” “nosēdās”, kas ļāva “Buta” komandai izveidot pirmos nopietnos uzbrukumus.

Spēles 8. minūtē “Vijciems” atsāka uzbrukt un, spēlējot vienādos sastāvos ilgstoši, uzturējās pretinieku zonā. Spēles 9. minūtē lieliska iespēja bija Ingaram Čakārnim #14, taču Raivis Zavadskis #53 ripu tvēra. “Vijciems” pakāpeniski mainot sastāvu spēja veidot teicamas izspēles. Pēc minūtes Klāvs Bošs #10 no Ulda Danča #12 piespēles panāca 2:0. “Buta” nespēja rast risinājumus un jau pēc divām minūtēm Lauris Dancis #28 raidīja trešo ripu Raivja Zavadski #53 vārtos.

Otrajā periodā “Buta” centās labot esošo situāciju. “Atklāts” un ātrs hokejs, tieši tas bija nepieciešams, lai “Buta” veiksmīgi spētu atspēlēties. Spēles 22. minūtē Emīls Kājiņš #7 no Elvja Krūzes #22 piespēles samazināja spēles rezultātu. Izredzes turpināt atspēlēšanos liedza Sergeja Šinkuna #13 noraidījums. “Vijciems” sešu sekunžu laikā spēja izmantot skaitlisko vairākumu panākot 4:1. Spēles 25. minūtē Elvis Krūze ieskrienoties gar labo malu izdarīja negaidītu metienu pa Māra Lotko #1 vārtiem, kas izrādījās precīzs, samazinot rezultāta starpību. Trešajā periodā spēles temps mazinājās, kas arī izsauca noraidījumus abām komandām un līdz ar perioda noslēdzošo svilpi Emīls Kājiņš #7 guva “Buta” trešos vārtus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:3 “Vijciems” komandas labā.